Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiből lesz a SZERETŐ és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiből lesz a SZERETŐ és miért?

Figyelt kérdés

Szerintem az okos nőkből/okos férfiakból.


De tényleg, kikből? Mert itt a Gyakorin mindenki kikéri magának, hogy ő valaha is lesz/volt szerető, és neki sem volt/lesz.

De akkor kik?


NEM KÉREM A SZOKÁSOS, OKÁDÉK VÁLASZOKAT! Pl.: gerinctelen nyomorékokból, idiótákból, ... ilyeneket nem kérek!


Az olyanokra gondolok, pl.: amikor egy 17 éves fiú szeretője lesz egy 40-es MILF-nek, amikor egy jó családból származó egyetemista lány, szeretője lesz egy nős, őszülő halantékú papamacinak, vagy amikor a 2 gyerekes NAGYSZENTMAGYARANYA szeretője lesz a munkatársának.



2020. jún. 7. 12:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és kinek a szeretői lesznek ők? Mert itt a Gyakorin sokan azt is kikérik maguknak, hogy nekik valaha volt/lesz, mert ők TISZTESSÉGES emberek.
2020. jún. 7. 12:49
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Na, megjött a szeretőmániás kérdező. :D
2020. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Itt mindenki erkölcsös életet él.:) Írásban.



Én voltam szerető, amire nem vagyok büszke. Teljesen ellaposodott a házasságunk és semmiféle megbeszélés, változtatás nem használt. Elválni féltem, két kisgyerek, lakáshitel és alapvetően nem volt rossz a kapcsolatunk, éltünk egymás mellett, mint két barát.

Aztán egyszer csak jött valaki, akitől persze olyan figyelmet kaptam, amit már nem is reméltem. Szép lassan belecsúsztam a hibába.

Fél évig tartott. Arra jó volt, hogy újra nőnek érezzem magam, még ha sokszor áltatás is volt és arra is jó volt, hogy ki tudjak lépni a házasságomból. A szerető lét megalázó, soha többet nem tenném, de megértem azokat, akik beleesnek ebbe a hibába, már egyáltalán nem ítélkezem, mint azelőtt.

A volt szeretőm egy lépcsőfok volt ahhoz, hogy változtatni merjek, mert amúgy gyáva voltam. Jó kis lecke volt. A volt szeretőm már régen a feledés homályában van.

2020. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Az alja, okádék gyáva férgekből. Bocs ha fáj az igazság :)
2020. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Azokból a közepesen szép nőkből, akik csak nagyon jó pasikkal állnak szóba. Fiatalon a jó pasik dugják őket, mind csak pár hónapig. Elhiszik, hogy nagyon jó pasinak kellenek majd komoly kapcsolatra is. De nem ez a helyzet. Végül, hogy jó pasihoz jussanak, aláfeküdnek jól kinéző, de nős pasiknak. Ezek a 30-as, 40-es macskás nők, akiket titokban dug egy nős munkatárs, főnök, stb.
2020. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárkiből, az okok sokfélék, és az is változó, hogy kinek a szeretői lesznek.

Voltam én is párszor. Mindig egyedülálló vagyok, az a "foreveralone" típus, nyilván nem véletlenül... Nem azt néztem, hogy a másik foglalt-e vagy sem, hanem arra koncentráltam, hogy végre valaki olyan áll szóba velem (és aktívan tesz is azért, hogy legyen valami), aki vonz, erőteljesen hat rám, akivel működik a kémia. Naná, hogy éltem a lehetőséggel. Ha nem tettem volna, akkor marad a cölibátus; az, hogy szóba sem állnak velem, esetleg ha mégis, akkor utána kb. nekem kell elhívnom őket, rájuk másznom és "megerőszakolni" őket, mert a kisujjukat sem mozdítják az ügy érdekében. Vagy az olyanok, akikkel nincs vonzalom, kémia, semmi. Ha már csak ilyen alternatívák állnak rendelkezésemre, akkor nem vagyok hajlandó szégyellni magam, belemegyek, nekem is csak egy életem és fiatalságom van, nem árt néha élvezni is apácáskodás meg szánalmas szerencsétlenkedések helyett...

2020. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajat eset: 24 eves irodista (egyetemi diploma 2 nyelvvizsga) a 24eves hazas mernoknek, okokat nem tudok, meglattam es az agyam ledobta az ekszijat, valoszinuleg a gyerekkoromi zsanerem felnottkori megtestesuleset lattam benne, boldogtalan volt (annak tunt), csak szeretni akartam anelkul h kiszednem barmibol.

2. 30eves frissen szult egyedulallo anya, akit terhesseg alatt csaltak es hagytak el es egyszerre valtozott meg minden amit stabilnak gondolt, lakhely, csaladi allapot, gyerekek szama stb, egyreszt szinten olyan volt a pasi h meglattam es belehullottam, masreszt o volt az egyetlen jo dolog az akkori eletemben, ahogy estenkent cseten bekoszont, udvarolt, ahogy egymasra hangolodtunk (nem fizikailag). Ha o nincs, lehet feladom az egeszet es megolom magam es a ket gyereket, annyira kilatastalan helyzetben voltam jovokepileg, anyagilag, kiszakitva a megszokott kozegembol.


Szoval en nem tartom magam hulye libanak, sem szereto tipusnak, sot ezen kivul a 2 fiun kivul soha nem is szerettem bele elso latasra senkibe, valoszinuleg a 2.egy nagyon erzekeny periodusomban kapott el, mivel ha ma irogatja ugyanazokat, korberohogom. Az biztos hogy egyikojuket sem szerettem volna kiszedni a kapcsolatabol, csak adni akartam, szuksegem volt arra hogy valakit szeressek. Ha nincs pasim, felgyulik bennem rengeteg szeretet, erintes, amit egyszeruen muszaj raboritanom valakire.

Mindkettobol en leptem ki amikor ugy ereztem hogy a szivem banna.

2020. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szerető voltam 23 évesen egy idősebb munkatársamnak. Egyszerűen beleszerettem, elveszítettem a fejem és nem is igazán vettem róla tudomást, hogy felesége van, kettős életet él, csak a mi kis világunkban éltem. Miután vége lett, eléggé megviselt, azóta megfogadtam többet nem megyek bele ilyenbe. De sajnos ismerem magam és ha ismét szerelmes lennék nős férfiba lehet megint eldobnám az agyam, sajnos ez van.
2020. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40 körül egy nő már csak foglat férfiakkal van körülvéve. Megromlott házasság, kicsi gyerek...Jött egy jóképű házas férfi és végem volt. Nem lettem a szeretője a szó hétköznapi értelmében, de nem rajtam múlt. Annyira megsebzett az egész, hogy már képtelen vagyok elfogadni azt, ha bárki bárkit a saját tulajdonának tart. Engem sem lehet már birtokolni és lázadok az ellen, hogy két ember nem lehet egymással, ha egymásba szeretnek. De ez van. Más jövőképem már nincs.
2020. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!