Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs felénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs felénk srác, csak gyenge érzelem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a párommal. Nekem nem tudott bókolni, se szépeket írni, pláne nem teljes érzelem-bedobással.

A szakítás után 1x beszéltünk, akkor nyitott volt arra, hogy újrakezdjük és ha úgy van, akkor keressem. De számomra az egész kapcsolatunk halva született volt.

Aztán most a tudomasomra jutott, hogy idegen nőciket jelölget be, meg olyan dumája van (csak sablonos szarságok és nem is vevők rá a nők ahogy látom), hogy ki sem néztem volna soha belőle!


Nekem még annyit sem tudott kinyögni az eljegyzésünk napján, hogy olyan boldog vagyok veled és az egész életemet veled szeretném leélni.


Szerintetek?

Nektek volt már így, hogy azt hittétek, nem egy szószátyár pasival jöttetek össze, aztán szakítás után kiderült, hogy sajnos csak ti nem váltottátok ezt ki belőle?


2020. jún. 8. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg téged szeretett és megkímélt a felszínes közhelyektől.
2020. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

1X volt ilyen csajom. Folyton okoskodott, mindent jobban tudott, én meg ráhagytam. Kidobott, mert szerinte nem voltam eléggé nyitott és kommunikatív. Ja, mert nem is akartam. Nem is lehetett vele miről beszélgetni, mert mint a csaj a Dr. Csontban, gyakorlatilag csak a saját kis világában élt, azt ismerte, és neki minden más haszontalan, gyerekes, buta, pénzkidobás volt.

Miközben meg másokkal simán tudtam és tudok beszélni bármiről.

2020. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Én is tudtam okoskodó lenni, ezt bevallom. De ettől függetlenül nem akartam tőle erősebb lenni. Ha meg elnyomtam... Akkor így járt... Most erre mit mondjak...


Bevallom, ez most nagyon rosszul esik :( Tudom, ez csak egy tök átlagos probléma. De amit most érzek, az cseppet sem átlagosan rossz.

2020. jún. 8. 21:57
 4/18 A kérdező kommentje:
Az érzelemkimutatás pedig nem felszínes közhely. Biztos azért nem mondott semmit, mert nem is érzett semmit.
2020. jún. 8. 21:59
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy felregisztrált pua.hu-ra és onnan jön az új löket...
2020. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Erre kár volt rákattintanom. Ez egy hülye weboldal.
2020. jún. 8. 22:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát félénk így aligha lehet.

Lehet megnőtt a kapcsolat alatt az önbizalma, hogyha már voltál te neki akkor más nőt is feltud szedni.

Az egyetlen amit tehetsz, hogy minden közös ismerőst megkérsz, hogy ne hozzák szóba előtted. Így nem kell ezen rágódnod.

Én így tettem. Tudtam, hogy nem akarom soha újra kezdeni az exemmel, de ha tudnám mit csinál az fájna, ezért, ha véletlen beszélek is közös ismerőssel leszögezem, hogy nem érdekel.

2020. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Ezt nem tudjuk, neked kell érezni. Van akire olyan nagy hatással van a másik, hogy megkukul, leblokkol mert zavarban van. Egy egyébként nagydumással is előfordulhat, de ezt tudni fogod mert látható jelei vannak. Ilyenkor a szokásos nőcsábász dumákat nem használja.


Vagy az érdeketlenség miatt nem kezdeményez nem fektet bele nagyobb energiát mert tudja nem az igazi.

2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az a baj... Hogy olyan nőknek írogat... Hogy nekem sértő! Már bocsánat!


2 volt nőjére írt rá (akik még jobbak is nálam), meg olyan idegenekre, akiknek az a nevük Facen hogy Márti Mártika...

Na, most nem minősítem a nőt, de akkor gondolhatod...

2020. jún. 8. 22:13
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazad van, utolsó előtti.

Viszont én éveket vártam a bókra, intimitásra. Szóval akkor nekem a "b" verziód jutott. :(

2020. jún. 8. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!