Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs felénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs felénk srác, csak gyenge érzelem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a párommal. Nekem nem tudott bókolni, se szépeket írni, pláne nem teljes érzelem-bedobással.

A szakítás után 1x beszéltünk, akkor nyitott volt arra, hogy újrakezdjük és ha úgy van, akkor keressem. De számomra az egész kapcsolatunk halva született volt.

Aztán most a tudomasomra jutott, hogy idegen nőciket jelölget be, meg olyan dumája van (csak sablonos szarságok és nem is vevők rá a nők ahogy látom), hogy ki sem néztem volna soha belőle!


Nekem még annyit sem tudott kinyögni az eljegyzésünk napján, hogy olyan boldog vagyok veled és az egész életemet veled szeretném leélni.


Szerintetek?

Nektek volt már így, hogy azt hittétek, nem egy szószátyár pasival jöttetek össze, aztán szakítás után kiderült, hogy sajnos csak ti nem váltottátok ezt ki belőle?


2020. jún. 8. 21:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Éppen erről beszélek. Ez a legrosszabb. Vissza hallani szóról szóra, hogy másnak mit mondd, mással mit csinál aztán elemezgetni, hogy de hát nekem ezeket miért nem mondta.

El kell kerülni az ilyen helyzeteket, hogy ezekről tudomást szerezz más megoldás nincs.

Minden nővel máshogy fog viselkedni veled. Vagy rosszabbul, mert annyira nem érdekli vagy jobban, mert azoknak meg akar felelni neked meg (már) nem kellett.

2020. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ez még kellett sajnos, hogy ne a jó dolgok járjanak az eszemben, hanem azok, hogy miért tettem pontot a kapcsolat végére.
2020. jún. 8. 22:47
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne sajnáld. A leírásodból azt gyanítom, hogy nem voltatok egymáshoz illők. Az ilyen mindenki Józsija nem lehet egy nagyon értékes valaki. Mármint úgy értem, hogy az aki ráír majdnem minden nőre. Amikor meg van kapcsolata olyan érzelmes mint egy hűtőgép. :)

Van, aki nem a szavak embere, és félénk, de az mindenkivel az.

2020. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jó hozzászólás :D

Csak... Annyira sajnálom ezt a sok évet :( De mindegy. Majd elmúlik.

2020. jún. 8. 22:51
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

"Az érzelemkimutatás pedig nem felszínes közhely"


Idegen nőknek? Milyen érzelem?

Tudod, ha nincs tét, bátrabb az ember. 10 elküldi, megy a 11-hez.

2020. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, én az 1nek szántam, hogy felém az érzelemkimutatás nem felszínes közhely (azt hittem rám , a volt barátnőjére) utal az a komment
2020. jún. 8. 23:09
 17/18 anonim ***** válasza:
17%

A helyedben nem aggódnék emiatt. Sok nō amiatt síránkozik, hogy nincsenek érzelmek a férfi dumái mögött. Az expárod esetében is úgy tūnik, mégis miféle érzelem lenne abban, hogy mindenféle random nōknek írkál? Ez nevetséges.


Volt már velem úgy, hogy összejöttem egy rideg férfival, aki keveset bókolgatott, nem volt romantikus, viszont ez nem zavart egyáltalán, hiszen volt jópár negatív tapasztalatom az ilyen nagydumás, szépelgō pasikkal és köszönöm, de nem kérek belōlük.


Szerintem teljesen fölösleges ezen rágódni, mert elsōsorban a tettek számítanak, meg az, hogy hogyan viselkedik az ember, nem az, hogy milyen dumákat ad be. Ezt sokan elfelejtik:(

2020. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, egyértelmű, a tettek számítanak. Nekem ő meg már abszolút nem számít, úgyhogy mindegy is. Úgyis vége már ennek az x évnek, amit akkor sem kapok vissza az életembe, ha tűrhetően viselkedik, ha undorítóan.
2020. jún. 9. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!