Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Tényleg ronda pasi vagyok már, vagy még elfogadható? Szivesen küldök fotót aki meg mondja, de 20 alatti lányok inkább ne.
2020. jún. 10. 23:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Egy férfi hamarabb meg mondja mi ti! Szánalmas.
2020. jún. 11. 00:34
 12/27 anonim ***** válasza:
Jöhet kép. Nem vagyok 20 év alatti. Én sem tartom magam szépnek, de nem szokott zavarni. 😉
2020. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, az lemaradt hogy nő vagyok.
2020. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Megkaptam. Utolsó vagyok. Hát hallod.. Valami vézna szemüveges kisfiúra számítottam. 😂 Szerintem meg jóképű vagy!


Egyetlen dolgon változtatnek, oldalt picit hosszabbra hagynám a hajam.


Ne mondd nekem, hogy nem ragadnak rád a csajok. Azt nem hinném.

2020. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ritka türelmetlen vagy, inkább az lehet a baj😄 Most láttam az üzit, nem néztem folyamatosan, mióta kértem.

Bocs, nekem nem vagy az esetem, mert más típusú pasikat szeretek. Amúgy viszont teljesen normális a külsőd, ezzel szerintem simán lehet barátnőd.

#7

2020. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted
2020. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Akkor már nekem is

25n

2020. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Bocs, nekem nem vagy az esetem, mert más típusú pasikat szeretek. Amúgy viszont teljesen normális a külsőd, ezzel szerintem simán lehet barátnőd.


#7


Mióta megszülettem csak ezt a választ nyomja mimdenki xD



Látható nem is kell rondának lenni, elég nem az esete valakinek, de hogy mi a különbsék a 'ronda, és nem vagy az esetem 'között? Semmi!

2020. jún. 11. 01:03
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hú, bocs, de nekem ez a rinyálás nem igazán tetszik. Gyanítom, másnak se nagyon.
2020. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ízléseken nem lehet vitatkozni. Elhiszem, hogy rossz lehet "mindig" ezt hallani, de azért nagyon nem ugyanaz, mert te lehetsz valakinek az esete, csúnya meg nem. Amúgy megnyugtatlak, én hozom a gyikes sztereotípiát. Nekem nagyon ritkán, úgy 10 évente egyszer tetszik meg valaki. De! volt már olyan párom, aki nem volt az esetem, mégis összejöttem vele, mert sokat voltunk "összezárva", kénytelen voltam megismerni és megszerettem. Utána már tök Mind1 volt a külső, mert "szépnek" láttam. Ugyanaz az ember online rögtön kiesett volna, mert miért találkoznék valakivel, ha nem jön be? Szóval, ha sokat vagy emberek között, akkor megnöveled az esélyét, hogy legyen valakid. Bár, nem tudom, hol ismerkedsz de remélem, érted, mit akarok ebből kihozni.

#7

2020. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!