Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy a megcsalás nem olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Szóval egészen fiatal korom óta sosem tartottam nagy bűnnek a megcsalást. Én a magam részéről sosem voltam odáig a szexért sőt ez az egész untatot is. Úgy voltam vele ha a barátom/férjem kurvázni megy hát menjen. Ha kell még pénzt is adok neki.


Voltam már szerelmes és volt már nem egy barátom is de ez a mentalitás nálam sosem változott.


Lehet nem szerettem eléggé azokat a férfiakat?

Miért akkor bűn ha nem érdekel ha a barátom mással is le fekszik? Mit tehetnék ez ellen?



2020. jún. 11. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha téged nem zavar, akkor miért kellene változtatnod rajta? Sok férfi még örülne is a szabad kártyának.
2020. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nem baj, hogy nem ez a legnagyobb bajod. Számomra is vannak ennél nagyobb problémák pl. ha a párom nem támogatna semmiben vagy folyton aláásná az önbecsülésem vagy bántalmazna.

Ez mindenkinél más, mindenki máshogy rangsorol.

2020. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem baj. Mindenkinél más számít bajnak.
2020. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Más az értékrended, ennyi. Egyáltalán nem baj, ha nem úgy gondolkozol, mint a többség, ha neked és a párodnak így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2020. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez rendben van, akkor rendben van és annyi. Sokféle ember van, valószínűleg mások is vannak így, maximum nem hirdetik. 😊
2020. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha hazahoz valami nyavaját, az se baj vagy mi?
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egy kapcsolatban a felek mindent tisztán lekommunikálnak egymás közt, én nem ítélkezem felettük, ki vagyok én ahhoz? Te így éled az életed, engem nem zavar.
2020. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

De megcsaltak már az életben és így jelented ki vagy csak elméletileg így viszonyulsz hozzá, nem mindegy. A legtöbb embert az elárulás emészti fel, hogy hazudtak neki, hiteggették, átbszták, nem maga a fizikai aktus. Remélem érted miről van szó.

Pl. nálunk aludt egy fiatal lány és vendégül láttuk, főztem, mimdent elrendeztem, hogy a kedvébe tegyek de lehetett érezni a levegőben az akkori párom és közte lévő feszültséget. A lány elment az este közepén "sétálni" az exem nem sokkal utána "másokhoz", de tök egyértelmű volt hogy mi a helyzet. Nem tudom elmondani mennyire hányingerem lett, és az fájt a legjobban hogy mind kettő végig mosolygott, miközben totál hülyének néztek.

2020. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Magát a szexet nem élvezem annyira mint az odavezető utat. Imádom a flörtöt, az első érintéseket, vágyom az újdonságra, ugyanakkor utálom az eltervezett mindenesti rutin szexet.

Így nekem a monogámia kínszenvedés, mégis 15 éve élek házasságban. Nem csaltam meg a párom sosem, de ha egyszer előállna azzal hogy nyitott kapcsolat legyen, pezsgőt bontanék. Csak ő meg nem ilyen.

2020. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eltalaltad.
2020. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!