Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én egy lánytól csak 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én egy lánytól csak 1-2 szexet vagy szexkapcsolatot akarok, de rajta látom, hogy komoly kapcsolatot szeretne, akkor egy bunkó p*raszt vagyok, ha nem mondom meg neki az igazságot, hanem csak dugni fogok majd vele, s ennél többet nem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 21:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
98%
Igen, sérülnek a lányok, így is napi 3 kérdés van a témában. Keress egy fix nőt szexre. Mellette meg járj nyitott szemmel és keresd azt a lányt akivel komoly kapcsolatot szeretnél.
2020. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

És ha azt csinálom, hogy úgy tűnök a lánynak, mint egy srác, aki nem tudja, mit keres, mit akar. Szexelgetünk-szexelgetünk, ő reménykedik továbbra is, hogy lehet ebből komoly, de végül ő unja meg ezt a várogatást (mármint hogy azt mondjam neki, hogy legyen komoly a kapcsolatunk) és mondjuk 5-10 szex után lelép?


Így nem sérül a lány, mert úgy tűntem neki, mint akinek fogalma sincs, mit akar. És ő lépett le.

2020. jún. 14. 21:42
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem lányok akiknek volt ilyen korszakuk, amikor ilyen pasikkal voltak úgy beszéltek erről, mint ami bárcsak ne lett volna.


de van sok lány aki szívesen szexel szabadon, aki szintén szívesen benne van valami lazában, mert nem akar kapcsolatot. szóval a jó az lenne, ha megtanulnál valami olyan kommunikációt felvenni ami gyorsan kideríti ki ilyen.

2020. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy azt hidd, hogy csak úgy lelép majd. Hanem csesztetni fog, hogy regisztráltasd. Hallgathatod az érzelmi manipulációt, zsarolást, sírást, hogy miért nem elég jó neked, miért csak szexre kellett, mi a baj vele stb. Tényleg hiányzik ez neked?
2020. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyáva ,patkány vagy,hogy nem mered megmondani??
2020. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell neked senki.. mégis milyen nőt keresel?
2020. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez paradoxon.


Nem lehet egyszerre az, hogy


" Ha én egy lánytól csak 1-2 szexet vagy szexkapcsolatot akarok, csak dugni fogok majd vele, s ennél többet nem."

És a

"Amúgy alapjáraton tényleg komolyat keresek"

2020. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

17-es.


Alapvetően komoly kapcsolatot keresek.


A jelenlegi lány, akivel mostanában ismerkedem és akiről a kérdés szól, vele nem tudnék komolyat elképzelni, mert külsőre nem jön be annyira, hogy járjak is vele. Komolytalant viszont el tudnék vele képzelni.


Nincs itt semmiféle paradoxon.

2020. jún. 14. 23:56
 19/31 A kérdező kommentje:
Tehát szexkapcsolatot szeretnék vele addig, amíg nem találok olyan lányt, akivel el tudnék képzelni komolyat.
2020. jún. 14. 23:58
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy sérüljön ez a lány. Azt akarom, hogy belemenjen egy szexkapcsolatba velem és ne akarjon tőlem többet.
2020. jún. 14. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!