Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én egy lánytól csak 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én egy lánytól csak 1-2 szexet vagy szexkapcsolatot akarok, de rajta látom, hogy komoly kapcsolatot szeretne, akkor egy bunkó p*raszt vagyok, ha nem mondom meg neki az igazságot, hanem csak dugni fogok majd vele, s ennél többet nem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 21:19
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

15-ös.


Nem arról van szó, hogy NEM MEREM neki megmondani. Hanem NEM AKAROM. Mert ha elmondanám, lelépne és nem tudnék vele szexelni. De ha úgy látom, hogy lelkileg szar neki ez az egész helyzet, akkor inkább elmondom neki az igazat és váljanak el az útjaink. Nem akarom, hogy sérüljön a lelke.

2020. jún. 15. 00:02
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
ez akkor is szemétség. Csak kihasználod
2020. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy ő is kihasználjon engem. Használjuk ki egymást, szexre. Ő se akarjon többet tőlem. Ha ez neki nem megy és szarul fogja érezni magát, akkor nem akarom, hogy szenvedjen, váljanak el az útjaink.
2020. jún. 15. 00:06
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, nem akarod megbántani. Akkor meg miről beszélünk?

Ő komolyat akar, ebből kifolyólag gondolom nem akarja, hogy csak ürítésre használd, és ha így teszel, kib*szottul sérülni fog.

Megoldás?

Nem használod ki és teszed tönkre ezt a szerencsétlen lányt, aki neked sz_art se ártott.

Ennyi.

2020. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Az elejen azt magyaraztad, hogy NEM AKAROD elmondani neki, nem akarod hogy elvaljanak utjaitok, mert nem talalsz hamar masik lanyt.

Picit probalj meg nem a kis farkaddal gondolkodni es fogalmazzal normalisan.

2020. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni olyan lányokat is akik eleve nyitottak szex kapcsolatra köztük kéne keresgélned. Erre egyébként is mit vársz te is tudod jól hogy köcsögseg ha csak hitegeted aztán csak szexre kell neked. De ha ez vigasztalja a lelked sokan csinaljak ezt de eleg nagy kocsogseg is.
2020. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is ilyen helyzetben voltam, nekem se mondta meg konkrétan a pasi, hogy csak szexet akar, néha úgy éreztem több is lehet. Másfél évig játszottuk ezt, persze én egész idő alatt full szerelmes voltam,mint még soha aztán elmondtam neki végül, utána is még pár alkalommal találkoztunk aztán eltűnt.

Ennek már 2 éve, de még mindig fáj, hogy nem lehetett semmi és ugyanolyan szerelmes vagyok, szóval biztos ő is sérülni fog.

2020. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el fizetőshöz, szánalmas vagy. Tönkre teszed, utána meg már nem fog merni ismerkedni, jön a "minden férfi disznó" nem fog megbízni a párjában. Kedves férfiak, az ilyen gerinctelen alakok miatt IS nehéz nektek normális nőt találni. Mert sok ilyen szenny alak van, mint a kérdező.
2020. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyenek miatt mint te undorodtam meg a pasiktól.

L

2020. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan,patkány vagy akkor is. Nincs ló jó a szamár is mi?? Remélem rájön a lány mekkora görény vagy es lelép..
2020. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!