Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha elhoznám a kiskutyámat a randira?

Figyelt kérdés

Egy kis röfögős, fekete mopszot?


Persze olyan helyszín lenne kiválasztva, ami állat kompatibilis.


Illetve ha még kedvelném a halakat és lenne odahaza egy szép akváriumom?



2020. jún. 22. 22:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a kutyákat,ha elhoznád randira,lehet csak vele foglalkoznék,ami randi szempontjából nem túl szerencsés
2020. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
20 Nem ez a gond, kérdező. Szólni illik előtte, mert nem tudhatod ki hogy viszonyul (egyes) állatokhoz. Nekem semmi bajom a kutyákkal, szeretem őket is. Viszont én nem tartanék kutyát, nekem mindig is macskáim voltak. Így nem is ismerkedem olyanokkal, akik a macskát nem tűrik, vagy kutyát tartanak a lakásban, mert ebből nem lesz soha semmi. Én meg komolyan szoktam tervezni. Nekem van már megfelelő társam, de rajtam kívül még sok olyan van, aki ilyen szempontokat figyelembe vesz ismerkedéskor. Ezeket jobb előre tisztázni.
2020. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván ez megbeszélés tárgya lenne randit megelőzően.
2020. jún. 23. 14:10
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak a kutyák, szeretem is őket, de max a második randitol tudnék örülni neki igazán, ha elhozná az illető a sajátját.


Ha már az első randira hozná a kutyát, akkor nehéz lenne elkülönítenem magamban, hogy akkor is annyira élveztem volna a randit, ha nincs ott a kutya.


Ha az első randin kutya nélkül is szimpatikus a férfi, akkor annál jobb ha második randira viszont elhozza.

2020. jún. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
84%
Amugy akkora tévhit szerintem hogy kutyaval be lehet csajozni😂😂hogyha hoznának egy randira egy kutyát, legalabbis az en velemenyem az hogy teljesen mindegy hozol e kutyust vagy sem, ha orulok a kutyának akkor orulok, ha nem nem, de a randi vége ugyanaz. Ha szimpatikus vagy akkor az vagy ha nem nem. Tudom hogy nem teljesen ez volt a kérdésed, de nekem ez jott le belőle.
2020. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!