Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellettek?

Figyelt kérdés
Az edzőm 52 éves, elkezdett nekem írogatni, és 1 hónap után találkoztunk 2ben és megcsókolt. Aztán azt mondta szeret. A második alkalom után elmondtam neki, hogy együtt élek a gyerekeim apjával, de nem vagyunk egy pár láttam rajta hogy meglepődött, de azért továbbra is írogatott,es a munkahelyemhez is eljött csak hogy 5 percre lathasson,majd a 3.honap után lefeküdtünk egymással.Aztán elmaradtak az üzenetek.2 hónap múlva újra rám írt 1x,aztán semmi. de minden héten amikor jövök edzésről látom, és néha beszélünk is, sőt feltűnően végig néz rajtam. Vajon tényleg csak szexre kellettem? És miért néz meg annyira érezhetően?
2020. jún. 26. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom.
2020. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leírások alapján úgy tűnik.
2020. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy fest,hogy igen. Vagy képbe került egy másik nő, aki kedvezőbb számára.
2020. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!