Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez. Pedig nem vagyok egy olyan nő, aki mindenkivel összefekszik, sosincs rajtam kihívó ruha. De ezzel szembesülök, hogy nekem az elején megjátsszák magukat, majd amikor szakítanak azzal szembesülök, hogy csak kihasználtak, és belém rúgtak. Ez baromi rossz érzés. Más női ismerősömet sose néznek le úgy, mint engem.
2020. jún. 27. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mittudomén.
2020. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet,hogy ezt csak Te érzed így.Szakítás után könnyen odavágnak mindent,meggondolatlanul,ez pedig mindenkinek fáj. Ha szakítasz ne hallgasd meg tovább a pasit,ne adj lehetőséget,hogy bántson.
2020. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem minden férfi ilyen, hidd el. Úgy néz ki, te pont ilyeneket fogtál ki.

Mik voltak a konkrét esetek, ha nem titok?

2020. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedsz kapcsolaton belül?
2020. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Húzd már ki a fejedet a s*ggedből, kérdező, és másokkal ne kizárólag saját magaddal kapcsolatban foglalkozzál. Mert ez így nettó egocentrikusság, még ha kifordított formában is, de az.
2020. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Te fogalomzavarban szenvedsz, ezek a férfiak nem néznek le, csak nem te vagy a megfelelő társuk. Az, hogy kihasználnak, beléd rúgnak, csak rajtad múlik, ne hagyd nekik; persze, előfordul, hogy az ember szerelmes, és elfogadja, ha valami rossz is, de akkor legközelebb ebből tanulni kell, és nem szabad hagyni, hogy megtörténjen.
2020. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg naiv nyamnila vagy aki 2 kedves szotol szerelmes lesz meg ilyenek. Az ilyeneken atmennek csak mint egy uthenger.
2020. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyenge emberek sorsa az, hogy kihasználják őket. Egy társkapcsolat is az érdekekről szól, de ott már okosan kell játszani, mivel adni is kell de olyat, amire a másiknak szüksége van. Komplex téma.
2020. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez mennyi szakításból jön ki?
2020. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!