Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg jobban a férfiak ha egy nagy autóval vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egy tipikus kis "női" autóval vagyok, akkor annyira nem tapasztalom ezt.
2019. júl. 18. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

nagy autó=nagy pénisz

Ha nő vagy akkor is.

2019. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Hannézem csak milyen kis liba hajtja ezt a k.va nagy dömpert..."
2019. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az autó érdekli őket.

Na meg esetleg felmerül bennük, hogy te mit keresel olyan autóban és miből telt rá. (bár ez inkább a C-k esetében van)

2019. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a inkább az autót nézik, messzebbről amúgy sem látni, hogy ki vezeti. Ha mégis látják hogy nő vagy, szerintem nem az az első gondoltuk, hogy komoly és sikeres üzletasszony vagy, aki saját maga önerőből épített fel egy céget, aminek hozamából vettél egy nagy autót. (mondjuk árkategóriát írhatnál)
2019. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert egyből arra gondolnak, hogy egy vén, pénzes faszitól kaptad, tehát eladtad magad neki a pénzért.Az véletlenül sem jut az eszükbe, hogy egy nőnek is telhet rá önerőből, ha olyan a munkája.
2019. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azon gondolkoznak mennyit térdeltel érte.
2019. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra dominanciára utal: ha kordában tud tartani egy nagy autót, akkor ki is tud állni önmagáért:).
2019. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De milyen nagy autó?:D

Mert lehet egy sima, hétköznapi régi/újabb családi egyterű, kombi, kisbusz, furgon, kisteher féle autó is, legalábbis az én olvasatom szerint (nálam már a kombi is nagy autónak számít)

Azokban én is "furcsállom" a nőt, mert ott mindig kb. férfiak ülnek és vezetnek.

Ha ilyenben látok nőt (pedig én is az vagyok :D) mondom, váó, ügyes, hogy el tudja vezetni! Parkolni is láttam ilyen nagy autóval női társat, és remekül beállt. Szóval nekik elismerésem.

De nagy kocsi lehet sport kocsi is, akkor meg gondolom a jó autó, meg persze a nő aki vezeti kicsit össze fonódik a fejükben és... :D folytatni szerintem nem kell.

Mondom ezeket nőként :D

2019. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!