Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok! Ti mar nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Ti mar nem akartok gyereket vallalni, csaladot alapitani?

Figyelt kérdés
Hogyan tovabb? Ha lemondottok tarsadalomba megbecsult ertekekrol nem tartottok attol, hogy az hatranyokkal is fog jarni?
2020. jún. 27. 16:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekhez nem csak nők kellenek, tudtad?
2020. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Savlekotő ***** válasza:
41%
A gyerek több hátránnyal jár,férfiként írom,gyerek fétis a legnagyobb élet romboló..
2020. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

Én speciel nem. Egyébként a legkevésbé sem tartom értéknek gyereket szülni, erre bármilyen nő képes. Arra, hogy alkosson valami nagyot amit előtte még soha senki már sokkal kevesebben. Szerencsére a környezetemben sem "megbecsült érték" potyogtatni a gyerekeket, ezért egy nő sem kap vállveregetést felénk.

Annak pedig, hogy nem vállaltam gyereket csak a pozitív oldalát láttam eddig. Rengeteg olyan dolog van az életemben ami sosem lehetett volna gyerek mellett. Hátrányt még sosem tapasztaltam belőle. Szerencsére elég nagy már az a réteg akinek van elég esze belátni, hogy az emberek többségének nem kellene gyereket vállalnia.

2020. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Azért az hogy egy gyerek nem értek, elég kiabrandito.

Én szeretnék családot gyereket stb.

Nyilván ehhez egy megfelelő férfi is kell.

De ha minden adott lesz hozzá akkor jöhet minimum egy gyerek, de inkább kettő.

És az hogy minden nő tud... Sajnos nem nemtud minden nő, ha tudna akkor nem lenne ennyi örökbefogadás stb...

2020. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én nem akarok gyereket. És ha valaki szemében emiatt csökken az értékem, annak csak örülök, mert olyan emberrel nem akarok szóba állni, aki így gondolkodik.
2020. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

A terhesség tönkre vágja a csontjaidat, a szülés a hüvelyedet, a szex onnantól nem lesz a régi. Az első hónapok alvásmegvonása felborítja a hormonrendszert, ami további egészségügyi problémákhoz, túlsúlyhoz vezethetnek. Miután a gyerek óvodába megy, anyuka meg vissza dolgozni, a hétvégi pihenés robotolássá változik. A gyerek élete első húsz évében szívja el az időt, energiát és pénzt. Az a nő, aki nem vállal gyereket, egészségesebb, és tíz évvel többet él.

Nem tudom elmondani, mennyi hátránya van a gyerekvállalásnak. Ezzel szemben ha nem vállalsz gyereket annak ennyi hátránya van:

Nincs adókedvezmény. A rokonok akiket évi egyszer látsz kárálnak tíz percet.

2020. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem. A férjemmel alkotott családunk tökéletesen megfelelő számunkra.
2020. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
7-es vagyok. A társadalomban betöltött értékemről: gyógyszereket fejlesztek.
2020. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
6, ha valaki fiatalon szül abból még ki lehet jönni bombanőként, ha 35 felett... Hát abból nem.
2020. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én nézőpontomból sokkal több hátránya lenne annak, ha gyereket vállalnék, mint előnye - olyanok, amivel se én, se a gyerek nem járna jól. Ha pedig valaki csak azért tud megbecsülni, hogy szültem, miközben sok mást is letettem az asztalra... Felejtős.
2020. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!