Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólod/Elítéled a melegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólod/Elítéled a melegeket? Miért?

Figyelt kérdés

Nemet, kort írjatok! És persze indokot!


(tudom,hogy a kédés sokszor körbejárt,de nem indokkal!)


2010. aug. 1. 19:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért csak megszólalt egy homi is
2010. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
A négy fal között azt csinálnak, amit akarnak, de NE vonuljanak.
2010. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
nem ítélem el..a magamutogatásuk undorít..én sem reklámozom égnek/földnek hogy a lányokat szeretem.Érzelemviláguk magánügyük.Házasodjanak ha nekik attól jobb..De gyereket ne fogadhassanak örökbe.
2010. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem, a magamutogatós majmokat szólom meg. 19/L
2010. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Nincs semmi baj a melegekkel. Teljesen természetes.

Van valakim, aki madarakat figyel meg. Egyszer sokáig figyelt egy gólyapárt (kedvelte őket). Imádták egymást, szerelmeskedtek (ahogy a gólyák szoktak), és mindkettő fiú volt.

Van ilyen.

Az egyik legjobb barátomról is kiderült különben, mikor 18 voltam. És az agresszíven nyilatkozó emberkékkel is megtörténhet bizony, hogy a fiuk/lányuk lesz az.

24/L

2010. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

Amíg nem csinálnak belőle "KÖZügyet"nem zavar.

Az már undorító, ha az utcán is majd fel falják egymást.Bár, az mindenkinél gázos.Szerintem.

2010. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólom meg és nem ítélem el őket. Azt csinálnak amit akarnak.

Én inkább azt nem értem, hogy ha egy hetero pár csókolózhat az utcán úgy, hogy nem szólják meg őket, akkor a melegek miért nem?

Néhány hetero pár szerintem gusztustalanabb...pl mikor nyalják falják egymást, majdhogynem dugnak egy játszótér közelében, ahol csomó gyerek van. Nem értem őket pl miért nem szólják meg...

2010. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
9%

"Megszólod/Elítéled a melegeket?"

Igen


"Miért?"

Mert mocskos buz.i., azért! Tűzbe velük!


F/19

2010. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég a balaseti ügyeletén kellett tölteni az anyukámmal az egyik estét..

Jött egy fiatal pár, akik megálltak az aulában, a sok sérült között.(sok volt a gyerek is)

Egyszer csak a srác elkapta a csajt, és elkezte smacizni, tapizni, nyalni falni stb.Olyan szinten, hogy lehetett hallani, hogy cuppognak.Gyerek szeme kigúvadva, szája tátva.

No, ez nem gusztustalan?

Miért lenne rosszabb ha b.uzik/leszbik csinálják?

2010. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
nem normalis az amit csinalnak, es azzal hogy mutatjak magukat es buszkenn felis valaljak a dolgot ratesznek egy lapattal....undoritoak...akinek ien agya van az loje fobe magat...
2010. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!