Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólod/Elítéled a melegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólod/Elítéled a melegeket? Miért?

Figyelt kérdés

Nemet, kort írjatok! És persze indokot!


(tudom,hogy a kédés sokszor körbejárt,de nem indokkal!)


2010. aug. 1. 19:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
19:55: ez komolyan eszembe se jutott! nem tudom,hogy miért.
2010. aug. 1. 21:44
 22/23 anonim ***** válasza:

nekem egyetlen meleg barátom van,szóval a vele kapcsolatos tapasztalataim és benyomásaim alapján tudok csak nyilatkozni.a szexuális beállítottság szerintem nem befolyásolja egy ember értékességét,nem lesz ettől senki se több, se kevesebb.azzal, h valaki nem tudja elfogadni mások eltérő beállítottságát,nem az általa elítélt meleget,hanem saját magát járatja le.


a kérdésre válaszolva: nem ítélem el őket,de én maradok az ellenkező nemnél:)

20/L

2010. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom se a leszbikkel se a melegekkel Ők is emberek csak hát a saját nemükhöz vonzódnak... hát és Ő dolguk Ő életük azt csinálnak vele amit akarnak...Ha Ő nekik így jó tegyék így!! Nem tudom azoknak hogy tetszene akik itt ítélkezne hogyha pl. Ő lenne leszbi vagy meleg s leszólnák ezért... akkor nem lenne ekkora szája... csak így van nagy szája hogy tudd ítélkezni.. sok szánalmas
2010. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!