Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged vezetni?

Figyelt kérdés

Van sajat autom aminek hibaja akadt es megkellett csinaltatni, amig szerelonel volt a parom kocsijat vezettem amit mas hibajabol de osszetortem es en lettem papiron a vetkes egyeb okok miatt. Ennek tobb mint feleve egy darabig meg is ertettem a hozzaallasat ezzel kapcsolatban O csinaltta meg az en kocsimat is, de sokat vagyok egyedul otthon es most is egy strandra nem tudok elmenni vagy egy nagyobb aruhazba bevasarolni ajol tenylegesen mindent beszerezhetnek, esetleg idotoltwsnek szetneznek.

Kezd az agyamra menni ez, nem enged vezetni.

Es ugy nem enged vezetni h tiltja es akkor szerintetek a hazba maradok ulve mert azt mondta. Nem. Maganal tartja az osszes potkulcsot!! Meg alkalmam sem volt elcsenni h masoltassak egyet magamnak......

Mit tehetek ez ellen h maskepp alljon ehhez? Bezzeg ha mondom h akkor torje kette a jogositvanyomat meg akkor se vezetek ha erte kell menni valahova meg o van felhaborodva h nekem all feljebb....... de tenyleg ennek amr feleve..... sajnaltam is nagyon nem gyoztem bocsanatot kerni masok is mondtak neki h mindenkivel elofordul ugy ahogy vele is elofordult korabban mar nyugodtan engedhetne.....

28 es 35 evesek vagyunk egyebkent de mint az ovodaba komolyan mondom..


2020. jún. 28. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"de sokat vagyok egyedul otthon"


Miért te nem dolgozol?

Eltart?

Mert ha igen és nem tetszik az alárendelt, szolga élet hogy megmondja mit csinálhatsz mit nem, akkor elsősorban menj el dolgozni.


Miért ő fizette a javításokat??!


Kinek a néven van az autó, kinek a pénzéből vetted?


Ezek azért fontos dolgok, mert ha a kocsira úgy kaptad a pénzt akkor még jó hogy ő dönti el vezetheted e azt főleg ha az ő nevén van.


De ha a te neveden van te vetted abból a pénzből amit te kerestél meg akkor én már szakítottam volna a te helyedben.


Azt nem tudjuk hogy vezetsz de ha ennyire nem akarja hogy vezess, nem lehet hogy nem igazán tudsz vezetni, vagy nem tudod a KRESZt?

Mert ha így van akkor tényleg inkább ne vezess!!

2020. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!