Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lenézitek a szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenézitek a szegény pasikat?

Figyelt kérdés

A családom elég szegény... kb 70 E. ft jut 1 hónapra:S

Az lenne a kérdésem, hogy ha megtudnátok ezt, akkor azt a bizonyos illetőt egyből otthagynátok?? Jöhet a kőkemény igazság! Ne kíméljetek!Newm fogok lepontozni senkit, de szeretném már megtudni, hogy ti mégis hogy álltok ehhez dologhoz.Amúgy 18 éves vagyok.Ha lehet, minél több ŐSZINTE választ szeretnék, mielőtt válaszoltok, képzeljtek el, hogy egy ilyen pasival jártok, és úgy válaszoljatok, és egy jó mondás, ami erre a válaszadásra nagyon igaz, és ez járjon a fejetekben, mikor válaszoltok:


"Azt mond, amit mondanod kell, ne azt amit hallani szeretnének!"


Kort is, köszi.Fiúk is írhatnak megjegyzéseket/stb...


2010. aug. 1. 21:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hú, hát ezt nem tudom, de az sem lehet valami sok.... 80 ezertől tuti nem több(összesen)

15 éves lány, én is a kajapénzemből szoktam ruhákat venni magamra, meg amik kellenek...:SRáadásul érettségi után (igaz én csak egy szaközép isk.-ba szeretnék járni, ahol nincs tandíj), de így is buszozás: 10 E. ft/hó, a koli talán ingyen lenne, de ha nem, kb 12 E. ft/hó, +még kajálnom is kell....Nem tudom mi lesz.

Ahol élünk, szinte nincs is munnkalehetőség, különdben apám már jobb munkahely után nézett volna.

Na, jól eltértünk a témátólXD

2010. aug. 1. 21:33
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok mint a kérdező.

Van egy barátnőm aki elég gazdag de viszont tudja, hogy én nem vagyok az és nem várja el, hogy költsek rá.

16 éves én 18. Jól megvagyunk. Csaj függő, hogy elviseli-e a csóró pasit.

2010. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom..:(
2010. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Csak a szegénység miatt biztos nem néznélek le, mert engem sem vet fel a pénz. nem élek mélyszegénységben, de eléggé meg van húzva a nadrágszíj. ám ha emiatt lennének kisebbségi komplexusaid és semmi törekvést nem látnék a részedről, hogy ezen később változtass és csak magadat meg a helyzetedet siratod, nem kellenél.

24 N

2010. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
15%

Én igen, lenézem őket.

19/L

2010. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

21:30 Azt hiszem, egy kis kisebbségi komplexusom van. Hát én sem szeretnék illen szegénységben élni, mint most, elhiheted:)Nem siratom én a helyzetem, csak néha eszembe jut, hogy míg más viszonylag jól él, addig mi sokmindent nélkülözünk.De mondom, csak néha jut eszembe, de nem szoktam sajnáltatni magam, azzal nem lesz jobb semmi.


21:44-Tőled is köszi a választ, és az őszinteséget! Igazából nem éretttem/értem, hogy miért nézik le a gazdagabb csajok a szegényebb pasikat. Megindokolnád, hogy miért is? Köszi.

2010. aug. 1. 21:57
 17/26 anonim ***** válasza:
Én se sokkal vagyok gazdagabb nálad, én úgymond "eladni" akarom magamat egy külföldinek, aki gazdag. Szép életcél.
2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Közel már az idő, amikor a gazdagságot nem pénzben mérik. Hamarosan kitörölhetitek vele a seggeteket, akkor aztán a műköröm törik, izzadság mossa a sminket, mert biz dolgoznia kell mindenkinek, aki enni akar.
2010. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
22:07-Hogy érted ezt?! Csak a pénzéért vagy vele, vagy esetleg "durvább dolgok"??(érted mire célzok)
2010. aug. 1. 22:33
 20/26 A kérdező kommentje:
Ja igen, + még egy másik lehetőség: Kamu válasz.
2010. aug. 1. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!