Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lenézitek a szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenézitek a szegény pasikat?

Figyelt kérdés

A családom elég szegény... kb 70 E. ft jut 1 hónapra:S

Az lenne a kérdésem, hogy ha megtudnátok ezt, akkor azt a bizonyos illetőt egyből otthagynátok?? Jöhet a kőkemény igazság! Ne kíméljetek!Newm fogok lepontozni senkit, de szeretném már megtudni, hogy ti mégis hogy álltok ehhez dologhoz.Amúgy 18 éves vagyok.Ha lehet, minél több ŐSZINTE választ szeretnék, mielőtt válaszoltok, képzeljtek el, hogy egy ilyen pasival jártok, és úgy válaszoljatok, és egy jó mondás, ami erre a válaszadásra nagyon igaz, és ez járjon a fejetekben, mikor válaszoltok:


"Azt mond, amit mondanod kell, ne azt amit hallani szeretnének!"


Kort is, köszi.Fiúk is írhatnak megjegyzéseket/stb...


2010. aug. 1. 21:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen, de nem hinném, hogy teljesülni fog:) Bár kitudja
2010. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én nem. Figyelj sokat láttam már, és el tudom mondani hogy a gazdag felfuvalkodott hólyagoknál nincs rosszabb. Rengetegen rám akarták költeni a pénzüket már, de szerintem ez undorító mert- ÉN NEM VAGYOK ELADÓ! úgyhogy...

Legyen személyiséged az a lényeg. Nekem nem kell a pénzük még a szüleimtől sem kell pénz, mert magam tartom fenn magam. Munka, suli :) Ennél nincs is jobb dolog az életben.

2010. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha komolyabbra tervezem az illetővel a dolgot, nem ártana ha lenne pénz... Már a gyerekek miatt is..
2010. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem nézem le őket, volt nekem is nálam sokkal szegényebb pasim, de egyáltalán nem zavart :)
2010. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy vannak akik ezt nem tudják kontrolálni . Például én nem az a tipus vagyok aki lenézi a szegényebb pasikat , de hogyha magamnak kell választanom akkor egy olyat kell aki vagy gazdag vagy pedig van jövője .. mert van olyan aki szegény és ezt el is fogadja így , hogy ő az is marad majd élete végéig . Hát számomra ezek az emberek a senkik ... én egy elég jó családban nőttem fel és nagy életcéljaim vannak . jól szeretnék keresni és kiszeretnék költözni külföldre . jó karrier stb. szerintem azt kéne csak lenézni aki elfogadja hogy ő a szegényebb rétegbe tartozik és nem is fog kitörni onnan (meg se próbál )
2010. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mintha én irtam volna :). Már volt pár hasonló. Ha jól megfigyeled, a negativan reagáló egyének válaszai nem indokoltak, szerintem fogalmuk sincs miért nézik le a szegényeket, talán a mégdia hatására (megj.: Ők max 60%-ban adnak hasznos válaszokat itt a GYK-en). Ezzel szemben a pozitiv válaszok nagyon indokoltak, helyesen fogalmazottak ( helyes valaszaik 80% felett).

Ezekből és más az igazságra utaló jelekből erőt merithetünk.

2010. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!