Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már egyedül fogok maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
Ahogy öregszem egyre kétségbeesettebb vagyok, főleg ha látom hogy másoknak nem kell küszködniük a társkereséssel, mert már régóta van párjuk. Most vagyok 27 éves, de még mindig nincs senkim. Viszont nem tudom miért, de hozzám mindig másképp állnak a férfiak, még kis áldozatokat sem képesek értem hozni, minta nők többségéért. Már valakinek az is gond volt, hogy ha utaznia kellett miattam kb. 30 km-t , vagy gond volt neki ha vett nekem csokikat, úgy hogy nem is kértem hogy vegyen nekem bármit. Nekem minden olyan nehezen jön össze.
2020. júl. 5. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekem,is nyugi én már feladtam
2020. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Bemásolnám azokat a válaszokat, amiket a nők szoktak írni fordított helyzetben:

- Légy magabiztos, akkor tuti lesz csajod!

- Adj magadra.

- Ne panaszkodj.

- Fúj, szűz lúzer vagy!


Amúgy mi lenne, ha mondjuk huszonévesen panaszkodás helyett, mondjuk fél percet szánnál arra, hogy megtaláld az okokat?

2020. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, itt azért komolyabb dolgok állnak a háttérben, nem 30 km.

Lehet, hogy azért állnak máshogy hozzád, mert te is máshogy állsz hozzájuk, esetleg irreálisak a szelekciós tényezőid.

2020. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Régebben írtam az ilyen lányoknak. Vagy szóra sem méltattak vagy két mondattal elküldtek a búsba.
2020. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor másokhoz hasonlítgatod magad, akkor mindig csak a népszerű, sikeres nőket hozod elő, mert rájuk irigykedsz.


Szerintem vannak rajtad kívül sokan mások, akik hasonló helyzetben vannak és nincs kapcsolatuk, nem csak ezzel egyedül. Azzal sokra nem mész, hogy más, sikeresebb nőkre irigykedsz, s elvárod, hogy neked is tökéletes életed legyen.

2020. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
27 éves vagy. Én 29 múltam a minap. Azért lássuk be, ha eddig nem jöttek össze a dolgaink, ezek után sem fognak. Logikus. Nem tudom, hol élsz, én "nagyon vidéken", de még így is látom és láttam egész életemben, hogy más nőkhöz (lányokhoz) mennyire másképp viszonyulnak. Úgy általános 7-8. óta körüldongják őket, akarnak tőlük valamit, kellenek. Na, ők sosem maradnak egyedül. De értünk, akik már tizen- és huszonévesen is legjobb(!) esetben levegőnek voltunk nézve, szerinted majd 30 fölött kapkodni fognak? Ugyan már... Szóval nyilván költői volt a kérdésed.
2020. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#6-os: Te válaszolnál a #2-es kérdésemre?
2020. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én meg már 36 vagyok, és szingli. Na, akkor én mit mondjak? Mondjuk én teszek rá, egyedül boldolgabb az ember, a szerelem úgyis elmúlik, a házasságok úgyis felbomlanak és én örömmel nézem azokat (sőt röhögve).
2020. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
#7 Persze: én egyszerűen pocsék nő vagyok kívül-belül, az a szint, amire azt szokás mondani, hogy szrból nem lehet várat építeni. Ide baromi kevés az, hogy jaj, hát húzzál csini rucikát, sminkelj, irány a fodrász egy trendi frizkóért, meg sport, meg heti x db könyv, meg még amiket szoktak itt ajánlgatni az ennek a szintnek soha még csak a közelében sem járt roppant nagy tudású nőcik...
2020. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ugyanez itt is!
2020. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!