Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 52 éves férfi 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

52 éves férfi 18 éves lány kapcsolatot miért itélik el sokan?

Figyelt kérdés
Ha ők tényleg szerelmesek,hol számít a kor?
2020. júl. 16. 08:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valaki irta fent a kihasználás dolgot,miért ő nem használja ki a pasit az ágyban? Amikor lovagol rajta akkor ő is kihasználja szerintem a lehetőséget.Amúgy is mindenhez két ember kell tehát egy 18 éves nő már eltudja dönteni mi a jó neki..
2020. júl. 16. 11:55
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert érdek kapcsolat. Ha mégis szerelem, akkor beteges. Nem normális.
2020. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Egy 18 éves nem egyenrangú partnere egy 52 evesnek. Naivabb, eretlenebb, nem ért annyira a kapcsolatokhoz, nem tudatos. Ő valószínűleg azért lovagol a pasin mert szerelmes a pasi meg arra játszik hogy ezt elhitesse vele a szexért cserébe. A 18 évesek meg még gyerekek.


Ha viszont a lány tudatosan van benne egy ennyivel idősebb ffival egy szexkapcsokatban, az azt jelenti hogy 18 évesen a szex számára már csak egy kellemes szorakozas ahelyett hogy őrült szerelmesen szeretkezne a barátjával. Ez esetben olyan szinten kiégett és haszonelvű 18 évesen ami szintén abnormális

2020. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Jéééézusom... Ez komolyan kérdés? Megérett a világ a pusztulásra.
2020. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Lehet közös erdeklodes,nekem volt ilyen ismerosom idosebb pasi nagyapam lehetett volna,de mivel bármilyen temarol lehetett vele beszélgetni,meg humoros is volt jó intelektualis partner volt de vonzalmat soha nem.tudtam volna elképzelni reszemrol.


Vagy lattam olyan sportos 50 es fickot akinek nagyon jo a kisugarzasa azt el tudom kepzelni fiatalabb csajokkal ha mondjuk a csajok unjak a zoldfulu huszoneveseket.


Amugy ilyen kapcsolat azert nem hiteles mert kinezet miatt nem vonzodhat azb oreghez max a penztarcajahoz.


Lehet h ez mindkettojuknek előny de azzal a világ már ne fogalalkozzon.

2020. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
46%
18 évesen mindenki eldönti, hogy mi jó neki
2020. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!