Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit éreznétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreznétek ha holnaptól a férfiak levegőnek néznének titeket? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a nőknek úgy általánosságban elég nagy a figyelem igénye.

Szeretnek a középpontban lenni, beszélgetni, pletykálni, húzni a férfiak agyát.


Te mit éreznél nőként, ha holnaptól a férfiak levegőnek néznék a nőket?


Nem bántanák meg semmi egyszerűen csak nem beszélgetnének, érdeklődnének a nők iránt egyáltalán és a szex is teljesen hidegen hagyná a férfiakat tehát ezzel sem lehetne befolyásolni őket.



2020. júl. 17. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Sok incel meg az egyes választ nyomkodja.
2020. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem tűnne fel, mindig levegőnek néztek, bár jó néhány bántást is sikerült bezsebelni. De megnézném a sok - velem ellentétben - csinos, vonzó nőtársamat, ha egyszer az én bőrömben ébrednének fel. Mekkora pofáraesések lennének, te jó ég... Öröm lenne látni.
2020. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#12-es, te full beteg vagy, kezeltesd magad.
2020. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
MGTOW
2020. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Már megint egy "a nőknek milyen jó, bármikor szerezhetnek maguknak szexpartnert vagy társat, és tök természetesnek veszik az érdeklődést, szeretnek szórakozni velünk, bezzeg ha mi nem léteznénk, összeomlana a világuk" kérdés.

Mint nőt, eddig is levegőnek néztek. Tényleg nem lenne nagy a változás. Egyébként biszexuális vagyok, úgyhogy vacillálok két válaszlehetőség között.

2020. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Eljohet meg az az ido...
2020. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

Annyira unalmas.

Sokan észre sem vennénk, hogy nem foglalkoztok velünk. Akik meg ebben élnek, lehet elmulik a kényszerük, és visszakapják az életüket.

2020. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen elméletekkel az a baj, hogy a nők nem férfiak. Nem szerencsésebbek attól, hogy megkaphatják könnyebben azt, amit a férfiak akarnának, mert ők nem azt akarják. Tisztelet a kivételnek.

Egyébként elég sok "láthatatlan" nő is van, csak őket nem veszitek észre :D

2020. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk bántana és zavarna, de idővel bizonyára bele tudnék nyugodni, az önértékelésem szerencsére nem (csak) ettől függ. Igaz, nem szoktam senki agyát húzni, de azért jól esik a figyelem amit kapni szoktam, igenis hiányozna ha nem lenne. De ez én vagyok, belőlem biztos nem lehetne statisztikát csinálni, a környezetemben nem sok ilyen exhibicionista lányt ismerek, aki annyira szeret a figyelem középpontjában lenni, mint én.
2020. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Elég visszatekinteni a háborúk utáni időkre,mikor a férfiak fele elesett,vagy maradéktalanul nyomorult lett.

Az lenne.

2020. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!