Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit éreznétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreznétek ha holnaptól a férfiak levegőnek néznének titeket? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a nőknek úgy általánosságban elég nagy a figyelem igénye.

Szeretnek a középpontban lenni, beszélgetni, pletykálni, húzni a férfiak agyát.


Te mit éreznél nőként, ha holnaptól a férfiak levegőnek néznék a nőket?


Nem bántanák meg semmi egyszerűen csak nem beszélgetnének, érdeklődnének a nők iránt egyáltalán és a szex is teljesen hidegen hagyná a férfiakat tehát ezzel sem lehetne befolyásolni őket.



2020. júl. 17. 14:30
1 2 3
 21/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Békén hagynának a 40-es, sörhasas, kopaszodó, nős pasik? Álom!
2020. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Főleg nőkkel beszélek, és nők a barátaim, szóval ¯\_(ツ)_/¯


Ha tudnám biztosra, hogy minden egyes férfi levegőnek néz csináljak bármit is, akkor sztem megszűnne a félelmem ha egyedül sétálnék éjszaka az utcán.

2020. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
16%

8-as vagyok pont ellenkezőleg ezeket a nőket elkerülöm amennyire csak lehetséges mint partner... pont hogy egy normalisat keresek Aki nincs ennyire eltorzulva...

És nem azt írtam hogy 99%-át teszik ki maguknak hanem a nők 99%-a ezt csinálja...! Még az ilyen visszahúzódó lányok is idővel! Nem őket veszem észre de elég nehéz észre venni bármi mást ha csak ez van...

2020. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Na vajon mit éreznének, ha soha nem kapnának egy dícsérő szót, bókot, elismerő pillantást? :D
2020. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!