Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatfüggők, sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggők, sikerült valakinek leküzdenie ezt?

Figyelt kérdés
Kapcsolatbol kapcsolatba ugralok, de megtartani egyiket se tudom. Érzem hogy egyedül létre lenne szükségem hogy rendbe tegyem magam de egyszerűen nem tudom elviselni a magányt. Leginkább a biztonság érzet hiányzik amit egy kapcsolat adhat. Talán azért mert gyerek koromban apám nem olyan apa volt aki támogatott és akire szamithattam.
2020. júl. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem elnyomó, cezaromán apám volt, és nálam az lett a "vége", hogy képtelen vagyok bárkivel is úgy igazán őszinte vagy nyílt lenni. Már nem reménykedem, hogy ez lehetne máshogy is.


Nálad is lehet ez az ok, ha még érzel reményt a dolog iránt, hogy lehet ez máshogy is, akkor ne halogasd, tegyél meg mindent a dolog érdekében.

2020. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én soha nem voltam a hercegnője ahogy a lányok általában. Az öcsém volt a mindene, csinalhattam én bármit. Szóval valószínűleg ezért akarok annyira egy férfit az életemben akire számíthatok és aki rajongana értem.


De valószínűleg ezt a pasik is érzik rajtam mert sorban menekülnek tőlem. Amit megertek mondjuk de nem tudom mit tehetnek.


Teljesen kikeszit ha egy srác mondjuk akit pár hete ismerek csak két randi után nem jelentkezik. Napokig depressziós vagyok, sírok, de aztán már keresem is a következőt és ugrok bele egy újabb ilyenbe. Tudom hogy ez nem normális, felismertem. Erővel probalom kényszeríteni magam arra hogy most egyedül legyek, amég rendbe teszem magam de nem tudom hogy és mit kellene tennem.

2020. júl. 17. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Borderline vagy szerintem. Menj el szakemberhez.

Nem bantani akarlak, csak hasonlo van velem is.

2020. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy borderline lennék. Az életem egyéb területein nincs problémam csak a párkapcsolatokban.
2020. júl. 17. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az boven eleg hozza. Szuloi szeretet hianya okozza nagy ℅ban a borderlinet, annyira vagysz egy ferfi jelenletere az eletedben, pont azert, mert az apad egy retek. Egy szakember tenyleg nem arthat, legalabb beszelgetni.
2020. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!