Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt, akarhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, akarhatott valamit? 19/F

Figyelt kérdés

Még régebben történt hogy felszálltam egy vonatra, és fülkés vonat volt, aztán bementem egy kb 21 eves csajhoz a fülkébe, megkérdeztem szabad-e egy hely, es valamilyen igenleges valaszt hadart kicsit zavarban.


Miutan beultem hozza, kb 5 perc mulva elovett egy kis alapozot meg nem tudom milyen sminket, es a vonat tukreben elkezdte sminkelni magat.


Azt gondoltam biztos megy valahova, ahol fontos a megjelenes (bar boronddel volt)


Miutan kisminkelte magat, a hajat is kiengedte, es megfesulte es beallitotta, es bele mosolygott maganak a tukorbe (nem tudta h nezem) hogy gondolom megnezze hogy milyen amikor mosolyog.


Ezzel meg semmi extra nem volt, de ezutan miutan kicsipte magat ugymond, elkezdett nezni engem hosszabban, mint aki szemezni akar.


Kicsit en is neztem ot, de aztan elneztem, es nem neztem ra.


Ezutan mintha elment volna az onbizalma es mar nem nezett engem, kifele nezett az ablakon es zavarban volt, kicsit harapta a szajat is, mint aki izgul, es ilyen volt egesz uton.


(Egyebkent egy szep normalis csaj volt, szep karakteres arccal, szoke hajjal, normalis alakkal)


Aztan amikor mar szalltunk le, egy megallonal szalltunk, es kint alltam az ajtonal, o mogottem allt.


Elovettem a telefonomat, es amint elovettem, kozelebb jott mogem egy lepessel es nezte a telefonom hatulrol.


Szerintetek miattam csinalta ezt az egeszet?


Tudom hogy hulye voltam hogy nem szolitottam le, akkor meg nem mertem, bar nem ereztem magam kellemetlenul vele, de ilyen szempontbol meg balf.. voltam.


Azota gyakorlom az ilyesmi leszolitasokat, akkor meg egyaltalan nem tudtam hogy kezdjek neki.


2020. júl. 22. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Igen, szerintem tetszettél neki.
2020. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ha tetszene egy srác, akit életemben nem láttam, marha cikinek érezném, ha előtte kellene sminkelnem. Max a hajam engedném ki, ha úgy van. Szerintem nem neked szólt a műsor.

N

2020. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
#2 Szerintem pont az volt a lényeg, hogy nem tudta mit csináljon a lány amivel felhívhatja magára a figyelmet. Ezért elkezdte szépítgetni magát, hajával játszani, közel hajolt hozzá, stb. Tök aranyos kis történet, sokkal romantikusabb történet lett volna mint mondjuk egy tinder randi. :D
2020. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. A sminkelés miatt mondanám, hogy inkább nem.

En is vagyok ilyen szerencsétlen romantikus típus, hogyha bejön egy srác, peóbálom felhívni a figyelmét, de inkább olyasmiket csinálnék (szoktamvolt csinálni), hogy:

- "véletlen" elindítok egy zenét, amit nagyon szeretek hangosan, majd gyorsan lekapcsolom, bocsánatot kérek, ha tetszik neki is a stílus, csak elkezdünk beszélgetni.

- kérek tőle egy papírzsepit

- megkérdezem, hogy hol is van most a vonat, melyik megálló következik

- babrálom a hajam

- elrakom a telefonom, előveszem azt, mintha csinálnék rajta valamit

- előveszek egy könyvet, olvasgatom, lerakom magam mellé

- bámulok kifelé, aztán rá, aztán kifelé, rá

-játszom a hajammal

- "véletlenül" leejtek valamit, ami felé gurul

Stb. Nyilván nem mindet nyomom le egyszerre, de ilyesmit, hasonlóakat.


Szerintem a smink kicsit kiesik, megkérdeztem barátnőmet és ő is cikinek tartaná. Max egy kis szájfény vagy ajakápolót, lassan felvinni.. az kb még belefér ebbe a kategóriába.. szerintünk.


Amúgy meg mindegy is, többet nem bizti, hogy találkozik vele a kérdező..

2020. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!