Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinek mindenben tökéletesnek lennie a nő számára ahhoz, hogy a nő úgy érezze, hogy járna vele? Miért nem lehet a férfinek hibája?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemkell annak lennie.
2020. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, közel sem vagyok hibátlan és a párom se, mégis együtt vagyunk.
2020. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül, az a rengeteg férfi sem tökéletes, akiknek párjuk van. Ja, amúgy akkor nem lenne válás sem.
2020. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez a rengeteg hibátlan férfi, akiknek barátnője van? Én még valahogy eggyel sem futottam össze életem során.
2020. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell annak lennie. Csak ti olyan dolgokban méritek a tökéletességet, ami számomra (és sok valamire való nő számára) sokadlagos szempont. Miközben a számunkra fontos dolgokban sokatok rohad.


Megy a kocsika, a pénzecske, a lakáska, a gyúráska, egy kicsit több, mint kétbites aggyal esetleg a diploma meg a családmánia (bár az engem pont taszít, mert nem akarok gyereket), közben meg az atyaisten sem maradna mellettetek, annyira nem figyeltek arra, hogy emberileg, társként valamit érjetek.

2020. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!