Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti inkább egy túlsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti inkább egy túlsúlyos, de nagyon kedves lányt választanátok, vagy egy bomba testű, de nem túl megnyerő személyiségűt?

Figyelt kérdés

Vagyunk én és a legjobb barátnőm. Barátnőm egy nagyon kedves, életvidám, segítőkész, örök optimista, cserfes lány, vagány is, olyan igazi minden lében kanál. Arcra átlagos, viszont a 160 centihez kb.72-73 kiló. De nagyon csinosan öltözik, szép a haja is. Néha belekezd egy fogyókúrába meg otthoni tornába, aztán pár nap után mindig feladja, mondja hogy neki jó ez így, inkább eszik csokit, attól jobb kedve van, mint a mozgástól. Ezt is ahogy mindig előadja, haláli, nagyon jófej.


És vagyok én, én külsőre egy szép lány vagyok, szép arccal, nagyon jó alakkal, sokat is teszek érte. És azt kívánom, e mellé bárcsak olyan egyéniség lehetnék, mint a barátnőm. Próbálok én javítani a jellememen, de nem sikerül. Nekem ez olyan kicsit, mint neki a fogyás. Én neki az ellentéte vagyok mindenben, amit fent róla felsoroltam. Inkább pesszimista-realista vagyok, nem vagyok segítőkész, nem vagyok jó az emberi kapcsolatokban, belevaló sem vagyok, inkább olyan lapos személyiség, gyakran van rosszkedvem ami olyankor az arcomra is kiül, sokszor nincs is kedvem az emberekhez.


Sok férfi odavan a barátnőmért, aki külsőre nem szép, de belsőre tökéletes, és meg is értem őket. Válogathat. Én meg kukába dobhatom a szép külsőmet, az én jellememmel, ezt tapasztalom. A kezdeti érdeklődés hamar elszáll maximum pár randi után, mikor megismernek. Pedig legbelül én is vágynék egy társra, de a karakterek miatt akiknek kellenék, csak szexre kellenék, az meg nekem jó.


Mostanában kicsit irigy vagyok rá, eddig nem zavart, de kezdek egyre frusztráltabb lenni. Pedig szeretem őt, ő kb.az egyetlen ember aki elvisel, sőt több annál :D Sajnálom, hogy nekem nem adnak esélyt. Azért nem vagyok egy kibírhatatlan ember, tudok én is szeretni a magam módján.

Ti is őt választanátok, igaz?


2020. júl. 26. 20:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ketten kitesztek egy igazi, csodálatos nőt!

Így együtt... az ágyban is...:)

2020. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Imádnék egy ilyen lányt mint te.😃 Leírásod alapján értelmes lánynak tűnsz,és van önkritikád is. A bunkó nagyképű pitsa az nem ilyen mint te,olyat szerintem még nemigazán láttál,de abszolút jó fejnek tűnsz. Nembaj ha nem mindig full happy egy ember,én sem vagyok mindig az. Illetve szeretem a visszahúzódó kicsit introvert csajokat,te is ilyesmi lehetsz. Ha emellé még jól is nézel ki,és vékony is vagy én telibe imádnálak.
2023. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!