Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam másoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam másoknak, hogy nem akarok semmit egy csajtól?

Figyelt kérdés

Többen is odajöttek ma hozzám hogy “Azt akarom kérdezni, hogy neked bejön a Zsuzsi?” Erre azt mondtam, nagyon bejön de nem akarok tőle semmit! Ez jó válasz volt?

Az igazság az, hogy nagyon teszik nekem, de nem vagyunk egy súlycsoport, ő jócsaj én meg lúzer. Nem hinném hogy akarna tőlem bármit, szerintem csak szivatnak. Nem akartam azt mondani hogy nem jön be, mert akkor még megharagudik rám.


2020. júl. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Rossz válasz volt. :(


Zsuzsi

2020. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát kisöreg, látva az 1-est ezt elszúrtad, nem is kicsit.
2020. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
En sem färasztanàm magam egy olyan kapcsolattal amiben azon ràgnàm a körmöm mikor csal meg/lép le.
2020. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Fontos lenne a történetben, hogy kik azok, akik odajönnek ezzel. Ha poénkodnak, akkor a helyedben odamennék Zsuzsihoz, és megkérdezném, hogy nem tudja -e, hogy X és Y ezt miért kérdezte. (Legjobb esetben összejössz vele.)
2020. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Majd Zsuzsi odamegy hozzád, ha akar valamit.
2020. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd Zsuzsi kinyitja a száját, ha akar valamit. Nem vagy gondolatolvasó.
2020. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!