Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, flört közben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, flört közben milyen testtájatokat lehet megérinteni?

Figyelt kérdés
Kérem, csak azok válaszoljanak, akik nem akadnak ki azon, hogy kölcsönös és viszonylag hosszasabb flörtölgetés után a férfi szeretne testi kontaktust teremteni egy nővel (frigidek, frusztráltak stb. kíméljenek, köszönöm). Egyébként nyilván nem intim testtájra gondoltam. Ha mondjuk a kezetekhez hozzáér valaki, az taszító? Vagy ha finoman átkarolja a vállatokat? Esetleg végigsimítja a felkarotokat vagy a hátatokat? Szeretnék puhatolózni valakinél, akinél esélyes lehet, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak, de jó lenne valamiféle támpont, ezért is gondoltam arra, hogy megpróbálnám őt megérinteni. Vannak arra vonatkozó jelek a részéről (sok mosoly, viccelődés, szurkálódás, érdeklődés, szemkontaktus stb.), hogy talán nem vagyok teljesen közömbös számára, csak nem tudom, ténylegesen van-e fizikai vonzalom is a részéről.

2020. júl. 28. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Sehol, lol. A flort eleve nem jelent meg semmit, csak kacerkodunk egymassal, nem biztos, hogy akarok is a masiktol barmit tenyleg, nem csak mulatom az idot. Ha elkezd taperolni ahelyett, hogy inkabb randira hivna, akkor elvagja magat. Randin mar lehetnek finomabb erintesek. Random nem.
2020. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Flört esetén nincs érintés, azért flört.
2020. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Én csak olyat hívok el, akiről tudom, hogy akar is valamit. Játszadozó, unatkozó kislányokra nem pazarolok sem időt, sem energiát. Egy ideig ez lehet szórakoztató, de ha el akarok hívni valakit, akkor akárkinek nem fogom ezt felajánlani.
2020. júl. 28. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
A flört klasszikusan minden korosztály játéka te kis butus :)
2020. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Pedig a flört egyik "fokozata", hogy megérinted a másikat. Nem hosszan, de finoman, "véletlenül", kéz felkar vállak.


Akivel kölcsönös, az nem fog ettől falra mászni, sőt. Egyre több lesz a véletlen😊

2020. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4: Attól még kislány marad a szememben az, aki hosszabb flörtölgetés után is csak játszadozik. Egy agyilag és érzelmileg is felnőtt nő a hosszabb flört után szerintem képes eldönteni, hogy itt a vége, vagy tovább lehet lépni egy fokozattal.
2020. júl. 28. 19:32
 7/16 A kérdező kommentje:
#5: Végre egy igazi nő. :) Szerintem is simán belefér viszonylag hosszabb ismeretség és feltételezhetően kölcsönös vonzalom után az, hogy megpróbáljuk felvenni a testi kontaktust. Nem hinném, hogy ebbe bárki is belehalna. Kösz az építő jellegű választ, ezek szerint akkor első körben a keze/karja tájékán próbáljak óvatosan érintést kicsiholni.
2020. júl. 28. 19:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt mondanám, hogy a leírtak közül bármelyik jöhet. Ha kicsit "túl közel hajolsz", játékosan, poénkodósan megbököd a vállát, esetleg kicsit a válladdal hozzáérsz, amikor egymás mellett álltok, az ugyanúgy kiválthat hasonló reakciókat, mint amit vársz. Amit én tapasztalatként mondanék, hogy ha nekem kifejezetten a "kezem felé közeledett valaki" hasonlóan, mint most te, akkor abból hamar kézfogás lett. Szóval ha nem döntötted el, hogy a pozitív visszajelzés után határozottan közeledni akarsz-e, én inkább a hát/kar simit ajánlanám.
2020. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pl előre engeded az ajtóban, finoman megérinted a vállát.

Beszélgetés közben a kezéhez érsz, pl közel vannak a poharak, és te is pont akkor nyúlsz érte... Én pl már ezzel is jeleztem, hogy jól esik, mert véletlen mindig visszatettem a távolabbi pontra, vagy épp ellenkezőleg, szorosan magam elé...

Van a "jajj képzeld" érintés, ami esetleg hosszabb, mint kéne.

2020. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#10: Csak úgy, mint te, névtelen-arctalan hozzászóló... Egyébként igen, szerintem egy igazi nő nem kap infarktust attól, ha valaki finoman megérinti őt.


[link]


[link]


[link]


Csupán néhány oldal találomra, ahol mindenütt azt írják, hogy a flörtölésnek igenis fontos része az érintés. És szerintem egy érzelmileg érett, normális nő számára is ez a természetes. Bocs, de számomra ilyen az igazi nő, nem az, aki szerint randiig hozzá sem lehet érni senkihez.

2020. júl. 28. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!