Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, flört közben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, flört közben milyen testtájatokat lehet megérinteni?

Figyelt kérdés
Kérem, csak azok válaszoljanak, akik nem akadnak ki azon, hogy kölcsönös és viszonylag hosszasabb flörtölgetés után a férfi szeretne testi kontaktust teremteni egy nővel (frigidek, frusztráltak stb. kíméljenek, köszönöm). Egyébként nyilván nem intim testtájra gondoltam. Ha mondjuk a kezetekhez hozzáér valaki, az taszító? Vagy ha finoman átkarolja a vállatokat? Esetleg végigsimítja a felkarotokat vagy a hátatokat? Szeretnék puhatolózni valakinél, akinél esélyes lehet, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak, de jó lenne valamiféle támpont, ezért is gondoltam arra, hogy megpróbálnám őt megérinteni. Vannak arra vonatkozó jelek a részéről (sok mosoly, viccelődés, szurkálódás, érdeklődés, szemkontaktus stb.), hogy talán nem vagyok teljesen közömbös számára, csak nem tudom, ténylegesen van-e fizikai vonzalom is a részéről.

2020. júl. 28. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Aha, szerintem meg inkabb te vagy kisfiu, aki nem mer elhivni egy not addig, amig az joforman a kepebe nem kiabalja, hogy EMBER, VEVO VAGYOK RAD, HIVJ RANDIRA.

A taperolas tovabbra sem a flort resze.

2020. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#12: Teljesen felesleges a hiszti, olvasd el a fentebb idézett cikkeket, de még számtalan más helyen is találhatsz arra vonatkozóan adatokat, hogy a flörtölésbe simán beleférhet az érintés. Az, hogy neked nem fér bele, az a te magánügyed, ettől függetlenül valószínűleg nem leszel az élő cáfolata annak, amit kb. 1000 helyen leírtak már, és amit más itteni válaszolók is leírtak. A személyeskedésbe meg kár volt belekezdened, nem igazán látom ennek értelmét. Különösen úgy, hogy szándékosan az első mondatomba beleírtam, hogy csak azoktól várom a választ, akiket nem taszít az érintés. Gondoltam, odáig azért csak eljut mindenki, aki valamit hozzá akar fűzni a kérdéshez, de úgy látszik, tévedtem. Mondjuk ez nem engem minősít.
2020. júl. 28. 20:46
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ok, es te honnan tudod, hogy az adott kiszemelt lanyt nem taszitja az erintes, ezt aruld mar el. Meg hogyha Juliskanak bejon, ha a derekat erintik, akkor szerinted minden csajnak bejon? :D Total hulyeseg a kerdesed, plane ha mar amugy is informalodtal nehany hasrautes szeruen megirt cikkbol. Tudod hogyan irjak ezeket a tipusu cikkekeket? Ulnek harman a gepnel, X erosen tori a fejet, mit irjon bele, atkiabal Julisnak, hogy “te hallod, szereted, ha megfogjak a derekad?” az meg vissza, hogy ja, vegul is... Kikerul a cikk, elolvassak mas ujsagirok is, megtetszik nekik, hogy na, ez a tema nalunk meg nem volt, kicsit atfogalmazzak es megy is ki az o oldalukra is. Ennyi. Nyilvan mivel eleg sok ember el a foldon, talalsz olyat, akire igaz amit irnak, meg kb pont ugyanannyit, akire meg nem.
2020. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod, hogy azért, mert neked nem jön be valami, akkor másnak sem? És ha hülyeség a kérdésem, miért válaszoltál? És miért rugózol még mindig a témán? Nem azt írtam, hogy mindenkinek bejön az érintés, ez így csúsztatás. A cikkeket most találtam, ha beütöd a gugliba, hogy "flört érintés", kismillió találatot kihoz, és persze mindegyik cikk tele van olyan ocsmány hazugságokkal, hogy a flörtnek része (lehet) az érintés, nem is értem ezeket az újságírókat (ha meg még valami tudományos folyóiratban megjelent tanulmányra is hivatkoznak, akkor meg azok a mocskos tudósok is hibásak, undorító az egész, fuj, eladják magukat a pénzért). Végül is igen, szörnyű bűn hozzáérni másokhoz, felmérhetetlen lelki károkat lehet okozni ezzel a nőknek, elképzelem, hogy szerencsétlenek mind a pszichiátrián kötnek ki, vagy felakasztják magukat. Olyan meg aztán végképp nincs, hogy egy nő érintsen meg egy férfit akár flört gyanánt is. Nekem is simogatták már meg a felkaromat, mondjuk én is az öngyilkosságot fontolgattam azután, akkora sokk ért. Mindegy, a részemről befejeztem ezt az értelmetlen kommunikációt, felőlem azt gondolsz, amit akarsz, csak engem hagyj békén.
2020. júl. 28. 21:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Hat ha esetleg megeroszakoltak vagy molesztaltak a not a multban, akkor ja, lehet, hogy nem fogja jo neven venni a random tapizast, de felolem aztan csinald, hatha lekever egy pofont, vagy nem all veled tobbet szoba.
2020. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező te hány éves vagy?
2020. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!