Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan találhatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan találhatok egy barátság extrákkal kapcsolatot? 18F

Figyelt kérdés
Én nem gondolom azt hogy az a lány aki belemegy egy ilyenbe "örömlány" lenne, akinek már volt szexuális kapcsolata az tudja hogy mindenkinek vannak igényei/vágyai, aminek persze a legtisztességesebb formája az lenne ha kapcsolaton belül élné ki az ember de szerelem nem mindig van, vágyak viszont igen:D

2019. jan. 20. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Igaz amit írsz,de valahogy lányként engem eltántorít ez az egész. Nem tudnék barátként tekinteni valakire aki a vágyaimat igényití ki és én neki. Smároltam olyan fiúval akivel csak barátok voltunk és olyan fura volt utána az egész,nem tudtam barátként tekinteni rá,de többet sem akartam. Szóval megeseik az ilyen. Sok sikert:)) 16/L
2019. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én egyrészröl simán benne lennék egy ilyen kapcsolatban de ahogy az első is írta egy idő után nemtudnék csak barátként gondolnék rá és kapcsolatot szeretnék vele.
2019. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval igazából csak megfordulna a dolog és a szex lenne elől és utána a kapcsolat,
2019. jan. 20. 11:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván én másképp fogom fel, de ez akár még alapja is lehetne egy kapcsolatnak nem? áttörnének a gátak, hogy mikor legyen az első csók,mikor fogjam meg a kezét stb.. aztán ha mindkét fél benne van akkor elvárhatnak egymástól többet is, ha meg nem akkor megszakítanak minden kapcsolatot,
2019. jan. 20. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
En barátság extrákkal kapcsolatban csak is idősebb nőkkel voltam, és jelenleg is vagyok valakivel, de ez inkább szexkapcsolat. És itt 30-40közz gondolom, fiatalabb lányoknál ugyebár a fél belémszerethet, és lehet müködő kapcsolat, de ennek pont az a lényege hogy ne legyen szerelem. 19f
2019. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
nehéz ezt kivitelezni, érzések valamelyik félnek akaratlanul is kialakulnak. Gondolj csak bele: az aki ilyen közel enged magához, ill. te őt magadhoz, hacsak nem egy fesztiválon átélt 1éjszakás, kötődés kialakul. Kedvesség, ami már egy érzelem.
2019. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te sehogy nem fogsz ilyen kapcsolatba kerülni. Ha annyira élettelen vagy, hogy egy ilyet itt kelljen megkérdezni akkor ott már baj van. Szex kapcsolat ugye úgy alakul ki, ha meg van a fizikai vonzalom, jó a beszélőkéd viszont egyik fél se akar a másiktól többet (jobb esetben) és mint írtad igények vannak. De ha itt kell ilyet meg kérdezni akkor nem lehetsz valami népszerű a lányok körében, nem tudsz csak úgy olyan könnyen lányokat felszedni.

Szerintem hanyagold a témát és inkább kapcsolatot keress ahol kiélheted vágyaidat. Ez a világ nem neked való.

2019. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek pár ribizlit aki segítene rajtad. Írj, ha érdekel.
2019. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én már több mint fél éve vagyok ilyen "kapcsolatban" :D (20/L) nagyon random alakult ki az egész igazából, ismertük egymást korábbról is, aztán fokozatosan kezdtünk beszélgetni flörtölni aztán így :D igazából mi emelett nagyon jó barátok is vagyunk, minden nap beszélünk sok a közös program úgyhogy mindenki számára rejtély miért nem vagyunk együtt. Egyetértek azokkal akik szerint egy idő után érzel valamit a másik iránt (pláne lányként mert valljuk be többnyire azért mi szoktunk érzelmi kötődést kapcsolni a szexhez). Nekem is sokszor nehéz hogy nem vagyunk egy pár, pedig mindent ugyanúgy csinálunk :D ezt igazából addig lehet csinálni amíg vagy közös döntés alapján kapcsolat lesz a vége, vagy csak az egyik fél szeret bele a másikba úgy hogy már tönkreteszi az egészet, vagy ugye valaki párt talál. Tinderen próbálkozhatsz vagy mint nálam ismerettségi körben kialakul valami, ennek ugyanúgy nem nagyon van konkrét módja mint a pártalálásnak :D
2019. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ja amúgy 21 éves a fiú akivel így vagyok (csak mert írta itt valaki hogy csak idősebbekkel volt), utolsó voltam
2019. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!