Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi fér bele egy "barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi fér bele egy "barátság extrákkal" kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kinek meddig tartott az ilyen kapcsolata? Vagy milyen irányba változott a kapcsolat,?(pl: szakítás vagy egy pár lettetek)

2019. febr. 13. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal szexkapcsolat. Filmekbven lesz belőle a nagy szerelem, amúgy meg pár összeröffenés után kipurcan.
2019. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ezekben nincsenek szabályok


de általában arra van, hogy amíg nem találsz szerelmet, addig van egy barátod aki megvakarja, ha viszket, bár tudom manapság sokan szerelemmel mennek bele egy ilyenbe, hogy hátha megváltozik a másik

2019. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A szexen kívül minden. Nekem messze mélyebb mint bármely párkapcsolat. Amolyan igaz lelki társ viszony, amit nem esznek meg kompromisszumok, kiállja az idők próbáját, nem övezik érzelmi viharok. Az első ilyenemet hagytuk beteljesülni és nem azonnal, de hamar elromlott minden. A következő túl mélyre ment, és a féltékenység megette az egészet. Most, jóval érettebben már sokkal jobban megy a határok tisztelete. Viszont a jövőről nem tudok nyilatkozni.
2019. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé kizárólagos ember vagyok és sosem tartok több vasat a tűzbe. Nálam a barátság extrákkal kapcsolat az ugyanolyan szinte mint egy párkapcsolat csak érzelmek és "elvárások" nélkül. Mindig tesszük ami éppen jól esik, de amíg az illetővel szexelek addig nem fekszem le mással és nem is randizom mással, mert a partnerem szempontjából sem lenne fair. Olyankor megbeszéljük, hogy most alakul valami szóval offos a téma és kész.
2019. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig tartott. Nagyon jó volt.
2019. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 es..vmi ilyesmibe vagyok...csak itt nincs ismerkedés sem mással..meg van némi féltékenység...olyan se veled se nélküled kapcsolat
2019. febr. 13. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt. De elkezdtem érezni a másik iránt amit elmondtam neki, erre meg megszakította a társalgást velem és csak akkor keresett mikor szexelni akart én meg így nem megyek bele.Szakítás lett a vége :(
2019. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!