Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindig valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mindig valaki bevakar? Vannak, akik nem bírják ki, hogy ne zúzzák szét az alakuló kapcsolataimat. Általában féltékeny pasik a múltamból, akiket kikosaraztam, mert qrváskodtak. Telebeszélik a jelölt fejét hazugságokkal, lebeszélik

Figyelt kérdés
rólam. Ez a taktikájuk. Hogyan lehetne ezt kivédeni?
2020. aug. 7. 08:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

*Két ember szerelmébe ha igazi akkor nem tud bekavarni senki!


De beletudnak. Nem kicsit.

2020. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Általánosságba beszélsz nem konkrét példákat mondasz, hogy xy-t kikosaraztad, és pszihopata módjára kémkedik utánad, és az egész várost ellened uszítja, mert így már máshogy hangzana.


Általában a férfiak akiket kikosaraztál bosszúból bekavarnak az éppen aktuális kapcsolataidba. Tényleg? Mennyi is volt azóta? Mert ez így úgy hangzik hogy méhecske vagy aki száll egyikről a másikra. Ma a piros autóssal ha bekavarnak következő idő után a zöld autóssal, és ha ott is bekavarnak akkor jó lesz a fehér autós is ha ló nincs jó a szamár is módjára.


Mert konkrétan idézem amiket írtál:


Vannak, akik nem bírják ki, hogy ne zúzzák szét az alakuló "kapcsolataimat". Általában féltékeny pasik a múltamból, akiket kikosaraztam, mert qrváskodtak.


A kapcsolataidat jól ki is emeltem a mélyből!


Szóval nem egy kapcsolatról beszélsz amit megnehezít xy, hanem kapcsolataid!


És a féltékeny pasik akik @váskodtak.


Én nagyon szívesen elkísérnélek a pszihológushoz szimbólikusan, ha te nem jössz rá, hogy több olyat írtál ami általánosítás.


Meg kéne ilyenkor kérdezni a másik oldalt is, ilyenekből szokott lenni az évekig elhúzódó fröcskölés, és büfögés olyanra akinek lehet köze nincs a sok hazugsághoz.

2020. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Egyébként akit konkrétan zaklatnak, és kézzel foghatatlanul csinálják, akkor az olyan tisztázza a kapcsolatában ezt, és szabad utat enged, hogy eldöntse, hogy tényleg szereti és maradni akar mellette, és együtt leküzdik, vagy nem, mert nem bírja, így a fer!


Ha valakit ténylegesen zaklatnak az nem így viselkedik, időnként lehet kétségbe esésében kimorogja magát a négy fal között, de aztán megy tovább mint egy katona, amíg nem tisztázódnak a zaklatások.


Én így csak úgy vállalnék kapcsolatot, ha az a másik ennek ellenére mellettem akar maradni!


Szóval etess ezzel mást!

2020. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
18 Már milliószor olvastad.
2020. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

20-as nem tudnak bekavarni ha az az ember kialakulás előtt is az igazi.


16-os, 17-es ne adj neki tippet, mert lehet pont az ellenkezője mint amit mutat magáról, a szöveg környezet furcsa!

2020. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
37%
25 ok.
2020. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

bocsánat javítom, szociopatát akartam írni, nem pszihopatát, az nem így játszik, az neccesebb! 22-es voltam.


21-es nem nem tudnak bekavarni, mert az a két ember akik szeretik egymást tudják, hogy mi van a háttérben, magyarán látszólagos a bekavarás, az érzelmek állandóak attól függetlenül, hogy együtt vannak vagy sem az alatt az idő alatt. Ez az egész sántít a kisasszonynál konkrétan a @váskodás jellemzése meg nem biztos hogy pasira vall, az is lehet hogy van olyan nő akit minden @vának szeretne elképzelni, csak a valóság nem tükrözi az elképzeléseit, és ez csak amolyan kivetítés, dühében a pasikra, mert ők is szét teszik a lábukat ezek alapján de azzal hogy tudnak bekavarni az éppen alakuló kapcsolatába? :)


Itt mindenki hülye csak ő nem. Én vállalom hogy hülye vagyok, de én nem láttam még @rválkodó pasit, és nem tudom az mit jelent, valaki tudja?


Én selyemfiúkról tudtam, de akkor nyilván elgondolkodtató, hogy a hölgyemény kikkel kezd. Mert akkor lehet a pénzért kavargatnak be, mert volt vendégköre voltál pl.


Én így tudom csak ezt értelmezni, ti?

2020. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
52%
27 Én kiszálltam ebből a kérdésből, mert felfordult a gyomrom.
2020. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok már ott! Csak jeleztem hogy maga a szövegkörnyezet érdekes!
2020. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ti most szándékosan szivattok engem. Komolyan egy szón lovagolni 3 oldalon keresztül, és mellette engem beállítani valami hivatásosnak. Arra nem gondoltok, hogy azért általánosítok, mert felhasználó az oldalon az egyik zaklatóm? De akkor nyugodtan szálljatok ki a beszélgetésből a félreértések miatt, meg a hülye megfogalmazás miatt.
2020. aug. 7. 10:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!