Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a pasiknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a pasiknak, hogy mindenkit ész nélkül bejelölgetnek Facebookon?

Figyelt kérdés

Most is bejelölt egy tök normálisan kinéző, tanultnak tűnő (tanulmányok alapján) férfi. Gondoltam milyen jó lenne megismerni, csekkoltam is az adatlapját mielőtt visszajelölném, erre rákattintottam az "újabb ismerősök" feliratra és mellettem még -nem viccelek -szerintem vagy 100 (ha nem több) lány van, mint új ismerős.

Természetesen nem jelöltem vissza..

És most lehet mondani, hogy ne ez alapján ítélkezzek, na de szerintem akkor is sokat elárul ez (is) :D


2020. aug. 10. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha ismerősök vagytok, akkor több képet, napi értesítést és tartalmat látsz róla. Ha bejelölsz 100 jó nőt, akkor valami csak fog történni a faladon, amire lehet csorgatni a nyálat. Na ez az indok.
2020. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert ha 100-ból csak 5 visszaír, abból csak 1 lecumizza, azzal ő már nyert.
2020. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy kamu profil. De az is lehet,hogy a srác tényleg értelmes, amellett,hogy jól néz ki. Én is belefutottam már pár ilyenbe. Sőt, olyanba is,hogy közös ismerőseink voltak.Igen, mind lányok. Aztán rákérdeztem egynél, kettőnél, többnél,hogy ki az a srác?Nem tudják, csak visszajelölték, ahogy mindenkit.

Na, ezret jelölnek be a srácok mindenkit, már aki bejelöl, mert manapság már nem is sokan használják a facét.

Én egyetlen esetben jelöltem vissza a srácot. Nagyon jól nézett ki, és az adatlapja alapján teljesen rendben volt. Sőt, az ismerősei között kb annyi pasi akadt mint nő.Lett belőle egy kapcsolat amit sosem bánok meg.

2020. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is csak abban az esetben jelölnék vissza valakit, ha bejön és nem jelölget be minden jött-ment csajt mindegy csak legyen egy csajom már alapon.
2020. aug. 10. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

"Én egyetlen esetben jelöltem vissza a srácot. Nagyon jól nézett ki,..."


Érdekes, hogy *mindig* akkor tesznek a nők mindenben kivételt, ha egy pasi nagyon jól néz ki.

2020. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez függ attól is kinek mi néz ki jól. :)
2020. aug. 10. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es,mi furcsa van ebben? Az előnyös külső mindenkire pozitívan hat.A srác egyébként értelmileg is rendben volt.
2020. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van vagy 100 akik bejeloltek de nem jeloltem vissza , korábban meg még vagy még 100 at nem jeloltem vissza és töröltem is a bejelolesuket. Ezekre is ez vár, csak annyira nem meltatom az ilyeneket, hogy foglalkozzak velük. Egy páran irtak is privit, amire szépen diplomatikusan kikosaraztam őket hogy nem ismerkedek mivel családom van. De az utolsó üzenet amit kaptam, az mindent visz 😆


Nem is értem, hogy miért használják a közösségi oldalakat randi alkalmazásnak... Ennyire lesüllyedtünk már gyerekek??


Egyébként nem tudom miből gondolják, hogy majd én vissza is jelolom őket, mikor csak azokat jelolom vissza, akiket valóban ismerek.? 🤷‍♀️🤦‍♀️

2020. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én nem zárkózom el a dolog elől, mert simán megeshet, hogy valaki annyira megtetszik, hogy jó lenne megismerni és kíváncsi vagy rá tényleg.

Szerintem ez nem másabb, mintha élőben jönne oda azzal, hogy meglátott és szeretne megismerni.. szóval nem értem miért vagy ennyire ellene. Vagyis de, mert gondolom nálad is csak ilyenek találtak be, akik lesz*rják kinek írnak igazából meg kit jelölnek be.


Nekem is van sok jelölés, üzenet. Abból kb. 2 volt olyan, ahol ténylegesen leírták, hogy nem szoktak csak úgy bejelölni és írni lányoknak, de megfogtam őket. Normálisan, jó helyesírással és kedvesen írtak. Szerintem ebben nincs semmi rossz.

2020. aug. 10. 23:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy Rajtad kívül még egy/több tucat nőveleljátszák...mert csak Ő az ski megragadta a figyelmét...Ez nem értelem kérdése,engem már többször jelöltek be értflmesnek tűnő,diplomás,jól szituált pasik. Volt ahol még a közös ismerősünk is ledöbbent ezen az ismerkedési formán.
2020. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!