Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő ki nem igényli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő ki nem igényli a folyamatos menjünk valahova vagy wellnesezest?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen:D
2020. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval otthonulo tipusu?
2020. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Az egész heti futkozás után én legszívesebben otthon sorozatozok, olvasok, sütögetek :)
2020. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Menni valahova van igényem. De ez inkább séta a városban, vagy a közeli erdőben, tavak körül. Nem túl nagy energia, vagy anyagi befektetést igénylő programok.
2020. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ne legyen otthon ülös azért pl legyen kedve sétálni kis kirándulásokhoz
2020. aug. 10. 23:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van!😉
2020. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Van. Számomra unalmas. Ettől függetlenül nagyon sokat költök szabadidős tevékenységekre, szóval ha ez a bajod ezzel az egésszel, velem sem szarrágóskodhatnál. Már ha jönni akarsz. Ha nem, akkor megyek egyedül.
2020. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Wellnesezni nem szeretek, viszont utazni, sportolni, túrázni igen. Amúgy ha belegondolok néha eljárni fürdőzni/szaunázni is jó lehet, de a wellnesezés szótól kiráz a hideg.
2020. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom miért szeretnek ennyien wellnessezni. Tényleg, nem értem. Van az ismerőseim közt is olyan, akik 3 havonta mennek ilyen helyekre. Mindig jókat mosolygok, mert ha nem jelennek meg egy programon, akkor màr tudom ezek megint elmentek “pihenni”.

Alapjáraton én nagyon szeretek meglenni otthon is, de szívesen kirándulok, megnézek új helyeket. Szerintem ez a wellness dolog mostanában valami státusz szimbólum lett. Ha kitudod posztolni valahova, hogy te most itt meg ott áztatod éppen magad egy szál köntösben, már érezheted magad valakinek. Hát én nem érezném ettől magamat semminek. De hàt ízlések és pofonok.

2020. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan nem, de alkalmanként igénylem, hogy érjenek ingerek. A wellnessezés ízlés kérdése, van aki utálja, de én szeretem és időnként elmegyek. Nem státuszszimbólumnként fogom fel, mint itt írták, soha nem is fotózok, és már gyerekkoromban is imádtam a strandolós, wellnessezős nyaralásokat.
2020. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!