Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő ki nem igényli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő ki nem igényli a folyamatos menjünk valahova vagy wellnesezest?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

"Van az ismerőseim közt is olyan, akik 3 havonta mennek ilyen helyekre"

Az irigység ...

Negyedévente pár napra kimozdul a burzsuj ...

2020. aug. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,wellnest utalom. De nem vagyok otthonulos. Most lakasfelujitas van. Azon dolgozunk. Nem megyunk sehova :D
2020. aug. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Folyamatosan menne?

Azt nem,nem vagyok bőrszedő zsidó,hogy állandóan mászkáljak.És a párom sem nyargalászik folyton .

Mértékkel havonta 1,2szer elmegyünk messzebbre.Nyáron meg nyaralni,kirándulni.

Hétvégén néha esetleg strandra,moziba.


Wellnesezni meg nem járunk,nem is hiányzik.Már ettől a kifejezéstől is feláll a szőr a hátamon.

Legalább lenne magyar neve.

2020. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Van, csak ebben az esetben is az a baj, hogy nem találkozik a kereslet a kínálattal.

Mondjuk én kifejezetten otthonülős vagyok, persze néha azért sétára és tényleg csak kisebb kirándulásra rá lehet beszélni. Ezt még soha senki nem tudta elviselni, mindenki csak ráncigált volna mindenféle programra, társaságba, külföldre, bárhová, csak hajszoljuk az élményeket, meneküljünk kényszeresen otthonról, nehogy ott savanyodjunk...

2020. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Wellnessezni számomra kvázi kínzás.

Nem igénylem hogy folyton menjek valahova, most hétvégén végre otthon tudtunk ülni miután az előző 2 hétvégén mentünk valami programra, úgy vártam már egy nyugis pihenést mint a messiást. :D

De amúgy túrázni szeretek. :)

Szerintem ez egyáltalán nem ritka..

2020. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem se a wellness, se a kirándulás nem jön be.
2020. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

"Ne legyen otthon ülös azért pl legyen kedve sétálni kis kirándulásokhoz"


Magyarul a kérdező szeretne legjobban utazgatni, meg wellnessezni, csak nem telik rá neki. (Ahogy még nagyon sok más embernek sem. Hidd el, azért van annyi utazós kép Facebookon, mert aki nem megy sehova, az nem osztja meg hogy otthon van. Szóval ha Juli meg Mari utazik a hétvégén, az eljut hozzád, de ha Kati, Anikó, Ildi, Eszter, meg huszonhat másik lány otthon ül, az nem.)

Kedves Kérdező! Ha nem telik rá, akkor nyilván nem kötelező egy nő kedvéért sem ezeket csinálni, nem emiatt leszel szingli. De ez a savanyú a szőlő hozzáállás nagyon taszító.

2020. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ne legyen otthon ülös azért pl legyen kedve sétálni kis kirándulásokhoz"


Ha ezt egy nő írta volna, jött volna a kórus, hogy tipikus nő, azt sem tudja, mit akar!

2020. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!