Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak szerint ők azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak szerint ők azért használják ki a nőket, mert azok megérdemlik, akkor fordított esetben miért sírnak, hogy kihasználták őket?

Figyelt kérdés
A férfiak mondják mindig, hogy amelyik nőt ki lehet használni, az megérdemli, hogy úgy bánjanak vele, mint egy ronggyal. Akkor amelyik pasit le lehet húzni, az nem érdemli meg?

2020. aug. 13. 08:24
 1/6 anonim válasza:
83%
De
2020. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

"A férfiak mondják mindig, hogy amelyik nőt ki lehet használni, az megérdemli"


Ezt nők is mondják bőven más nőkre. Vagy férfiak is más férfiakra. Ez a dolog nemtől független.

2020. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valakit lehetséges kihasználni, még nem jelenti, hogy aki megteszi, az jól teszi.
2020. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem érdemli meg, hogy úgy bánjanak vele, mint egy ronggyal. Kihasználni, bántani, megcsalni pedig szemét dolog a másikat.


F

2020. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Fordított esetben az ilyen nők is épp így gondolkodnak a kihasznált férfiről...


Ez nem kettős mérce, hanem buta szexista kérdés.


Ha egy férfi kihasznált téged, és azután jogosultnak érzed magad arra, hogy te is kihasználj másokat, akkor semmiben sem különbözöl az ilyen gyökér férfiaktól...

2020. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mit értesz kihasználás alatt.

Én még tudtommal soha nem használtamki senkit, és én sem hagytam magam soha kihasználni.

36F

2020. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!