Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek férfiak miért hazudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek férfiak miért hazudják hogy meg tudják védeni őket?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy pl. egy utcai támadás esetén. Ha logikusan és őszintén végiggondoljuk akkor egy átlagos férfi nagy eséllyel alul marad egy ilyen konfrontáció esetén. Miért?


Egy ilyen támadást ritkán hajtanak végre egyedül, tehát legalább


- 2 támadó van

- aki embereket támad meg utcán, az nem először csinálja, valószínűleg ebből él, tehát tapasztalt benne

- egy ilyen támadás mindig meglepetésszerűen éri az áldozatokat

- az áldozatok többsége legvalószínűbb hogy soha nem verekedett még életében


Ezeket összegezve egyszerűen színtiszta hazugság azt állítani, hogy egy átlag férfi sikeresen meg tudná védeni a párját egy ilyen helyzetben.


Szóval értem persze hogy kénytelen ezt hazudni a férfi.



2020. aug. 13. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

A nők nem is akarják.


Mit össze tudnak sipítozni a pisztoly miatt, de volt aki még a paprikaspray miatt is cirkuszolt...mondjuk őt ki is raktam a buszmegállónál.

2020. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
S ha 3 szúnyog támadja meg őket, akkor megvédi...nem hazudik:)
2020. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hazudtam, állítottam ilyet amit kérdezel.

A levezetésed megállja a helyét.

Esetek 95%-ban a támadó van előnyben.

Pont az általad leírtak miatt.

2020. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Utcai támadás esetén nem védek meg egyetlen egy nőt sem, mert még egy köszönöm is nehezére esik a sok férgesnek. Egyébként meg pont az a nő fog fujjogni rám, ha meghívnám egy kávéra. Szóval egyenlőség van, gondolom van jókötésű (esetleg nyikhaj barátja), majd megoldják. Én kimaradok belőle a 190es 100kg os testemmel. Ha pusztulni kell, pusztuljon. Ennyi.
2020. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!