Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teknőst tart emiatt kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teknőst tart emiatt kicsit megijedtem a pasastól hogy nem százas de a randi jól ment. Hagyjam vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Intelligens, figyelmes, ad magára, minden klappolt. A vacsinál szólt hogy 2 görögteknőst tart a szobában. Really?? :O Annak szaga is van meg minden. Nem tudom hogy érdemes-e folytatnom az ismerkedést.
2020. aug. 13. 19:19
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus :D Azért nyitottam meg a kérdést, mert elképzelni se tudtam, mi baj lehet a teknősökkel :D Hát én nem tudom, ha téged zavar, hagyjad, de szerintem is inkább te vagy fura.

32N

2020. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
32%

Igazad van kérdező!


A teknős homis. Keress pitbullos kancigót!

2020. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
29! Egy nagyon jó barátom ápolt és ad magára de minden undoritó nőt lefektet. Akkor szerinted ez mennyire hiteles?
2020. aug. 13. 20:34
 34/53 The Wounded Eagle válasza:
100%
A fasz nem büdös, de az állatjai igen? Szerintem is hagyd hadd találjon egy normális nőt.
2020. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésben még az a baj, hogy büdös, amikor a válaszolók szólnak, hogy minden állat (sőt az ember is) büdös, akkor már b*zis lesz a teknős...


Mi a csajos ("nyálas") a teknősben? Én bírom a teknőst, de hogy ettől függetlenül semmi nőies nincs benne, az tuti. Olyan kis rusnya :). Szigorú, merev tekintete van, olyan, mint egy elfajzott dinoszaurusz. Gusztustalan dolgokkal kell etetni. Nem lehet szeretgetni, babusgatni, simogatni, mint egy ölebet vagy macskát. Szerintem ha már muszáj nemhez kötni, inkább férfias.

De hogy miken tudsz fennakadni...

31N

2020. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Tessék 33 vagyok, semmi baj a teknősökkel (nekem is volt 2 anno)

A páromnak papagája volt amikor összejöttünk, na az még hangos is! "szerencsére" (tudom, csúnya ilyet mondani) elhunyt mielőtt összeköltöztünk

2020. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek a trollt!
2020. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Akinek állata van, annak fontos, hogy a partnere is elfogadja. Ha neked ez nem megy, akkor keress olyat, akinek nincs. Én azt mondom, hogy aki az állatokat szereti, rossz ember nem lehet.

Az én páromnak csivavája van. Az nem b.zis, ha már itt tartunk? Szerintem az pl. abszolút egy "női" kutya. Mellette van egy macskája is, Cindy a neve. Te ezekre kirohannál a világból. :-) Én imádom mind a hármukat! Voltál már egyáltalán nála és érezted, hogy büdös, vagy csak látatlanban ráfogod?

2020. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe lehet "nőies" egy teknős?? Mármint férfi miért ne tarthatna?
2020. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól tartott állat nem büdös.
2020. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!