Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teknőst tart emiatt kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teknőst tart emiatt kicsit megijedtem a pasastól hogy nem százas de a randi jól ment. Hagyjam vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Intelligens, figyelmes, ad magára, minden klappolt. A vacsinál szólt hogy 2 görögteknőst tart a szobában. Really?? :O Annak szaga is van meg minden. Nem tudom hogy érdemes-e folytatnom az ismerkedést.
2020. aug. 13. 19:19
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén azt a pasit, nem ismerem de ennél az agyrémnél tuti jobbat érdemel. :)
2020. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Nyomorult vagy kérdező. A teknős nem büdösebb, mint egy kutyus. A kutyáknak, cicáknak is van szaguk... de nem büdösek. Ha ennyire állatellenes vagy, akkor keress hasonszőrű állatgyűlölőt magad mellé....
2020. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

"Labdázni nem hiszem, hogy lehet vele, de nem is ez a dolga."

Én pont tegnap láttam videót egy kutyával labdázó teknősről:D

De gyanítom, ez nem gyakori dolog, nekem is van tekim, ő se sokat labdázik (nyáron egyébként ő is a kertbe költözik, de télre be kell hozni).

Hogy a kérdezőnek mi baja szerencsétlen teknősökkel, azt én sem értem, ha tisztán vannak tartva nem büdösek, azt meg nem tudom hova tenni, hogy nem elég férfiasak. Mitől férfias és mitől nőies egy állat? A kutya mi? Macska? Hörcsög? És mi van, ha valaki a párjával dönt úgy, hogy nekik az adott házikedvenc kell? Akkor azt mondod neki, "sajnálom Béla, a papagáj csak neked való, én nőként olyat nem tarthatok". Vagy vannak uniszex állatok is?

2020. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!