Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők milyen mikor fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen mikor fizikai vonzódást éreztek egy férfi iránt?

Figyelt kérdés

Én még nem éreztem szerintem, lehet aszexuális lennék? Segítsetek, légyszi


21L



2020. aug. 17. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Mennék közelebb, nézek a szemébe, bújnék hozzá folyton (ha kettesben vagyunk), olyan mint egy mágnes. De az hogy elsőre ilyet éreztem ez 30 fölött jött el, előtte csak félig-meddig.
2020. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"pulzál..."
2020. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezdődik, hogy zavarban vagyok a közelségétől. Nem tudok normálisan beszélni, vonz az illata. Ha tudom, hogy találkozunk, keresztbe áll a gyomrom, pillangók repkednek benne.

Ha finoman megérint, az libabőr.

Ha ezek után magához húz, vagy megcsókol, akkor "robban a bomba". A nedvesedés az egy dolog, de mellé fizikai fájdalmat, forróságot érzek, ami közben jó is, hogy szeretkezzünk. Ha megérzem, hogy ő is kíván, akkor ez az érzés tovább fokozódik.

Az első együttlétünk után, ha valóban jól sikerül, később elég, ha felidézem magamban, újra "kívánós" leszek. A kezdeti hév több alkalom után csitul ugyan, de az érintése, a csókja, a pillantása ugyanúgy be tudja indítani a dolgokat később is.

Nem sok ilyen pasi volt az életemben, aki iránt az első együttlétünk után is ugyanolyan hőfokon megmaradt a vonzalmam. A mostani párom a nagyon kevés kivételek egyike, negyedik éve vagyunk együtt, babát várok tőle, de még így is szó szerint bármikor be tud indítani, és én is őt. (Pedig korábban voltak gondjai másokkal. Azt hitte ő is, hogy aszexuális, bebizonyítottam neki, hogy nem az. 😉)

Sok múlik a kémián, de a méreteken is. Van, akinek fáj a nagy, és van, akinek kevés a kicsi. Fontos az odafigyelés a részéről, és hasznos egy közös perverzió is. 😜 Mi ebben is klappolunk, de közel 35 évet kellett várnom, hogy megtaláljam, pedig volt előtte is jó néhány partnerem.

2020. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!