Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy bunkó vagyok??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bunkó vagyok??

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedtem, aki nagyon szeretetéhes volt és nagyon akart egy kapcsolatot velem. Én is bekamuztam neki, hogy kapcsolatot akarok, de csak dugni akartam vele. Lefeküdtünk párszor, aztán észbe kapott, hogy nem kapcsolatra megy ki a játék. Természetesen méltósággal tűrte, hogy használom a testét, ő viszont szerelmet remélt tőlem. Mondjuk gazdagabb vagyok, mint ő, nem is csodálom, hogy kapcsolatot akart tőlem. Kérdezte miért használtam ki őt, amikor rájött mire megy ki a játék, már sírt, könyörgött, hogy mondjam el neki mi a baj vele, de nem válaszoltam neki.
2020. aug. 17. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hazug vagy, kihasználtad, ráadásul végtelenül egyszerű és ostoba. Ha már így rákérdeztél bunkó is.
2020. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
gerinctelen vagy
2020. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
kamu...
2020. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Még hányszor írod ki ezt a kérdést?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
A bunkó én vagyok hogy egész napos cégvezetés után is megvárakoztatom a háremem azzal hogy itt gyk-zom
2020. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Tudatosan valakit kihasználni nem méltó egy férfihoz szerintem, ráadásul tudtad mit akar. Valójában már nincs mit tenni, felejtsétek el egymást.
2020. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Állj már le a szánalmas kamu kérdéseiddel!
2020. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Patkány vagy, ennyi!

Én szét csapattam volna a fejed...

N28

2020. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Méghogy gazdagabb vagy mint ő.

Inkább egy gusztustalan féreg!!

Remélem visszakapod az élettől!! Nyugi a karma mindenkit utolér...

2020. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"méltósággal tűrte, hogy használom a testét"

Aztaqurva. 😂👍 Mint mikor két kutya bacik, ő csak megáll neked, te meg reszeled? Biztos nagyon élvezte.

Ne aggódj, amúgy se tartott volna ez sokáig, pénzen nem lehet orgazmust venni.

Ja, és igen, bunkó is vagy.

2020. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!