Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy visszahúzódó lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó lánynál miért nem próbálkoznak a férfiak?

Figyelt kérdés
A családom, kollégák szerint külsőleg semmi gond nincs velem, nem vagyok csúnya csak szörnyen visszahúzódó és gátlásos vagyok. Hogyan változtassak ezen? Még egy csókig se jutottam 23 évesen.
2020. aug. 20. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy az ismerőseid csak nem akarnak megbántani és lehet, hogy nem is vagy egy szépség?
2020. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy szépség lennék. Vannak nálam sokkal szebb lányok, én inkább az átlagos kategóriába sorolom magam.
2020. aug. 20. 16:21
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Akkor is lehetetlen! Tudod, ha egy lány csak egy kicsit is szép, akkor a férfiak "rárepülnek". Itt valami nem stimmel... 🤔
2020. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem mozogsz FÉRFIAK között. Én 40-es férfi vagyok, simán rámegyek félénk, visszahúzódó lányokra IS.
2020. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

#4


Te mindenkire rárepülnél mert még nem is voltál nővel.

2020. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
5:DD Szép a barátság:D
2020. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha otthon és az iskolában mozogsz csak, akkor nem sok esély rá hogy valaki hozzád szól.
2020. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
#3. Te aztán értesz hozzá... Ugyanaz van veled nőként, mint hasonló férfinél. Az introvertáltság tulajdonképpen egy olyan börtön, amit te tettél magad köré. Ezen változtass (akár segítséggel, akár úgy, h utanzod sikeresebb kortársaidat). Nyiss, és szép lassan a világ is kinyílik a lábaid előtt. Te teremted a saját valóságodat.
2020. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Ennek sok oka lehet, en elsok kozott mondanam azt h reven visszahuzodo nem sok kozegben van ra lehetoseg osszefutni veluk. Vagy csak ritkan, vagy mert a sajat kategoriajuk szinten zarkozott es nem met kezdemenyezni. De igazabol ha azt vesszuk te is tehetsz lepeseket a siker erdekeben, ha teged ennyire zavar h nincs senkid es szeretnel akkot lepj. Nekem sem volt nagyon sokaig senkim aztan meguntam besokaltam es belevagtam, majd osszejott valahogy. Sosincs keso csak hatatozd el magad es tegy erte. Hajra. F/26
2020. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem repülnek rá. A nőnek is minimum mosolyognia, szemeznie kell a férfiakkal, ha bármit is szeretne tőlük. Persze a másik lehetőség, ha szóba állsz velük (akár csak baráti/ismeretség szinten), társaságba jársz, olyan helyeken fordulsz meg, ahol jó eséllyel szóba állnak veled mások (mondjuk nyelvtanfolyam, vagy nyári tábor, vagy könyvklub, vagy horgoló szakkör, vagy bármi, amit szeretsz csinálni). Ha simán csak létezel, csak a családoddal, esetleg 1-2 közeli barátoddal beszélgetsz rendszeresen, bejársz minden nap a munkahelyedre és haza és ennyiből áll az életed, akkor soha egyetlen férfit sem fogsz annyira érdekelni, hogy a nézésen és a fantáziáláson túl bármilyen lépést tegyen az irányodba. Nem bántásból írom, én is ugyanilyen nő vagyok, csak én tisztában vagyok azzal, hogy mit csinalok rosszul.
2020. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!