Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy szexre hajtó pasi kifog egy mentálisan beteg nőt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a csaj szexi, aranyos, kedves és kapcsolatot szeretne, ezért elkezd ismerkedni férfiakkal. Az egyik szimpatikus lesz a számára, randizgatnak, szimpatikusak egymásnak, a pasi is komolyat akar látszólag. A nő hisz neki, lefekszenek párszor, majd a pasi benyögi, hogy nem ő lesz élete szerelme, de azért még szexuálisan kihasználná párszor és erre a nő hirtelen felindulásból leütné a pasit.
2020. aug. 25. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi a kérdés?
2020. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A recska a legbiztonságosabb, az tény.
2020. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi psycho nem fog leütni, hanem elcsábít még egy menetre, kifáraszt és álmodban megöl, vagy még rosszabb, fogságba ejt és megkínoz, esetleg megcsonkít, megeteti veled a levágott részeid, szóval ilyesmik.


Aki leüt az csak simán egy önuralomra képtelen agresszív személy, annyira nem psycho.

2020. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"és erre a nő hirtelen felindulásból leütné a pasit." Ezzen felröhögtem, nekem az első gondolatom a mentális betegségekről, az inkább depresszió/antiszociális.Tehát amelyikkel nem jár nagy aggreszió.Karma a srácnak igazából, nincs gond azzal, ha csak szexet akar, de ne játsszon mások érzéseivel.Keresen magának olyat, aki ugyanazt szeretné.Remélem ezek után megtanulta a leckéjét.
2020. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elképzeltem, jó erőben lehet a lány ha így letud ütni egy férfit. Mindenesetre most nekem ez feldobta a napom 😂
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ennyire fontos a b aszás, azt még embernek se nagyon hívnám.

Örüljön ha csak leütik.

2020. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 Az erőltetett önuralom nagyon veszélyes dolog mert betegségeket okoz. A hiánya meg sérüléseket vagy megsüketülést, szóval az is rossz. Legjobb ha olyan valakinek a társadalmi helyzete hogy nem mernek vagy nem akarnak vele cicózni, sőt esetleg szeretik, de ehhez meg észnél kell lenni.
2020. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen harcias nő ütésének, esetleg rúgásának:).
2020. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a "szexuálisan kihasználja" dolgot.

Ha nem akarod, nem kívánod, akkor nem fekszel levele. Ha te is kívánod, akkor hol van a kihasználás? Ha kívánod, de sz.r vele a szex, akkor nem fekszel le többet.

Vagy nem kívánod, de a beígért kapcsolat fejében elviseled? Abból mégis milyen kapcsolat lesz?

2020. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ettől félsz, vagy ez történt veled, vagy te tervezed ezt valakivel? :D
2020. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!