Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod képzelni az életedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni az életedet vidéken faluban esetleg kisvárosban? 20-on és 30-as nőkre gondolok elsősorban.

Figyelt kérdés

Elsősorban Magyarországra gondolok, vagy a Kárpát-medencére.

Tehát távolabb a Pesti agglomerációtól?

Itthon sajnos eléggé le van amortizálva a vidék nagyobbik része, és az infrastriktúra is fejltlen.



2020. aug. 30. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 Lachesys ***** válasza:
100%
Haaaat nem tudom. én Pesten nőttem fel, inkább az zavarna, hogy ha lekoltozom egy faluba,nem hiszem h tudnék baráti kört kialakítani. Minden fiatal költözik el, aki otthon marad, annak megvan a brancsa, és egy faluban inkább hazibulikat szokták tartani, nincs egy ivós hely, kondi, programok akarmi amin lehet ismerkedni barátkozni. Én szerintem emiatt depis lennék egy idő utan.
2020. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten, ami engem Budapestről el tudna rángatni. Max tényleg a fél órás tömegközlekedésen belül eső területre (mint pl Vác vagy Pilisvörösvár) lennék hajlandó elmenni. De az is jó nagy szopás lenne, mert nyilván dolgozni meg továbbra is Budapesten dolgoznék, szóval napi 2-3 órát tölthetnék ingázással, aminek meg aztán marha sok értelme van. A gyerekeket meg majd felneveli az utca, mi? Na szóval ilyet nem csinálunk. Annyira meg nem vagyok piacképes, hogy vidéken is találjak normális munkát, az egyetemet meg nem azért szenvedtem végig, hogy aztán dohányboltban legyek eladó, így a messzebbre költözés már csak akkor sem lenne opció, ha amúgy nem lennék szerelmese a városnak.
2020. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
54%

9. Köszönöm szépen, de mióta elköltöztem, megoldódott a problémám. Voltak kapcsolataim, sőt még alkalmi is Pesten. Ez miért van akkor? Otthon is volt egy barátnőm gimi alatt, tehát nem én vagyok a szerencsétlen. Egyszerűen csak pont az engem érdeklő 20-25 éves korosztály nem létezett, mert mind leléptek Pestre, külföldre, vagy a pár nagyobb egyetemvárosba.


Vagyis léteznek otthon is csajok. Például a velem egykorú lány unokatesóm. Ő is 7 éve kapcsolatban van...

26/F

2020. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
Egy kb 3ezres településen élek már 33 éve, szívből gyűlölöm! És mindig is így volt, a párom salgótarjáni, 1000x inkább ott élnék, mint itt!!
2020. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

12-es!

Mondjuk, ha a hét nagyobb részén tudsz home officaban lenni, akkor nem feltétlen rossz vidéken élni! Mérnökismerősöm így csinálja!

2020. aug. 30. 15:27
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Egy dél-alföldi tök falu után Szeged nekem a Kánaán. Imádok itt élni, innen max. külföldre költöznék. Nem, még Pestre sem.
2020. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy 350 fős kis faluban nőttem fel, középiskolába Győrbe jártam, utána Pestre mentem egyetemre. Imádom a városi életet, de a magány nagyon rosszat tesz nekem.

Szóval igen, el tudom képzelni az életét vidéken, a szüleim tágas házában, a szeretteim társaságában. (Nem szeretem a kerti munkát, de együtt tudok vele élni.)

2020. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, de az élet akkor is Budapesten van, nem Mucsaröcsöge alsón, szóval ha HO-ban is tolnám heti 3 napot, akkor is moziba, vásárolni, szórakozni vissza kéne térnem Budapestre, és akkor már mennyivel jobb olyan helyen lakni, ahova hazavisz az éjjeli busz vagy esetleg autóval sem kell a bedugult pályán stresszelnem, mert éppen egyszerre van felújítás/átépítés és baleset is.
2020. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szívesen. Eleve nem tetszik a vidéki élet, engem nagyon zavar, hogy este/hétvégén kihalt minden. Meg a kertesházat sem szeretem a kert gondozása és egyebek miatt.


Ha agglomerációban lakok, az időm nagy része biztosan utazással telik. Ha kifejezetten vidéken, akkor vagy felét kapom a mostani fizetésemnek, vagy rohadt sok pénz és energia megy el arra, hogy feljárjak Pestre.


Illetve vidéken nagyon sok termék nem elérhető, sok terméket csak budapesti boltokban árulnak reális áron és vagy nem lehetséges rendelni vagy körülményes. Sok tanfolyam és program sem elérhető...



Nekem ez abszolút nem kell

2020. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:

Vidéken egy kisvárosban élek és kifejezetten szeretem. Nyilván megvan ennek is a hátrányai, de mégis jó itt.

28N

2020. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!