Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod képzelni az életedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni az életedet vidéken faluban esetleg kisvárosban? 20-on és 30-as nőkre gondolok elsősorban.

Figyelt kérdés

Elsősorban Magyarországra gondolok, vagy a Kárpát-medencére.

Tehát távolabb a Pesti agglomerációtól?

Itthon sajnos eléggé le van amortizálva a vidék nagyobbik része, és az infrastriktúra is fejltlen.



2020. aug. 30. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
25: Azt elfelejted, hogy Budapesten van normális éjszakai és 5 percen belül találsz taxit, ami elvisz párezer forintért... Ha minden más előnyt félreteszek, nekem ez az egy is elég ahhoz, hogy ne menjek vidékre.
2020. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
Én egy közvetlen Budapest melletti kisvárosban élek, innen engem nem lehet kirobbantani. Kellett élnem egy Budapesttől amúgy autóval 45 percre lévő faluban, de soha a büdös életben nem élnék ilyen helyen többet. Kocsi nélkül katasztrófa, hétvégén van vagy 5 busz Budapestre, az is van, hogy kerülővel megy, és másfél óra, élet semmi, a posta nincs nyitva emberi időben, két kocsma meg egy kisbolt van összesen. Hát, nem... Mondjuk Budapest belső kerületei sem kellenének, szeretem, hogy itt van természet, levegő, boltok, kocsi nélkül és épeszű módon be lehet jutni a fővárosba, ha kell valami.
2020. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden falu egyforma. Én egy viszonylag nagy faluban élek, több mint 4 ezren vagyunk, én voltam aki írta hogy a szomszéd város 20 percre van busszal. Ha valamit akarok, beulni valahova, kondi, mozi akármi akkor buszra ülök és kész. Pesten 20 perc alatt pár megallot teszel meg. És mivel nagy falu vagyunk van iskola, óvoda, orvosi rendelő, boltok stb. Szóval nem az isten háta mögött vagyunk ahol még mamutokra vadaszunk.
2020. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
A kertes ház az kötelesség és lehetőség egyben. Kinek milyen az életstílusa, attól függ, hogy érdemes-e ott lakni. Szerintem vidéken azért jobban fel lehet töltődni.
2020. aug. 30. 19:45
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Feltöltődni... Ezer fős településen élek. Azaz vegetálok. (Költözés nem opció.) Gyógyszertár heti 3x van kb. 1,5 órát. Nem is folytatom tovább. Feltölt ideggel minden egyes nap, hogy semmi sincs, hogy mindenért menni kell, hogy utálok vezetni és jó szrul is csinálom, de rákényszerülök. Az emberek is nagyon fel tudnak tölteni pl. azzal, hogy unalmukban a másikat lesik, de olyan szinten, hogy a szomszédok végig tudnák mondani egy komplett napomat akár percre pontosan. Nagy részük egyébként még roma is. Normális ismerkedési lehetőség zéró, munkalehetőség = gyártósori operátor akkor is, ha 8 általánosod van, de akkor is, ha jogi diplomád. Esetleg valami eladó, árufeltöltő, pénztáros munkakör még szóba jöhet.

Senki nem akarja ezt önszántából. Ebbe beleszület az ember, ha nincs szerencséje, aztán különböző okokból kifolyólag beleragad, belenyomorodik, belepusztul.

2020. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

35-ös!

Igazad, van, feltöltődni a vidék annak jó, aki egyébként betondzsdungelben lakik.

Ha valaki szeret kertészkedéssel, esetleg állatokkal foglalkozni, na annak jó a falu?

Melyik megyében vagy?

2020. aug. 30. 20:11
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nálunk 2000-es falu- van óvoda,iskola,orvos,gyógyszertár. + 20% kisebbség,10% eladósodott kényszerköltöző,50% idős. Munkalehetőség valóban gyártósor,több műszak. Én szerencsés vagyok állás vonatkozásában,de közel nem keresek annyit mintha a fővárosban dolgoznék. Fiatalnak nem szabad kistelepülésen maradni ha csak hajszálnyi esélye van költözni.
2020. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

37-es! Milyen területen dolgozol?

Nem tudom mi lenne reális célkitűzés a vidéknek, de jó lenne, ha ott ahol nyomor van, történne előrelépés, nem tudom mi lenne a megoldás. Talán földoosztás?

2020. aug. 30. 20:38
 39/61 anonim ***** válasza:
Közigazgatásban dolgozom /37/. Nyomor kevés helyen van,de messze elmarad a falu fejlődése a várostól. Sőt,egyre jobban elmarad.
2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

A nyomor alatt olyan falvakat értek, ahová például nem mert bemenni a rendőr rendőri kíséret nélkül, mert ordibálva fenyegetik a mentősöket. Na ott valószínűleg gazdasági, de szerintem szellemi értelemben mindenképp nyomor van.

Meg hát gyakran az aszfaltminőség is rossz a falvakban.

2020. aug. 30. 21:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!