Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod képzelni az életedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni az életedet vidéken faluban esetleg kisvárosban? 20-on és 30-as nőkre gondolok elsősorban.

Figyelt kérdés

Elsősorban Magyarországra gondolok, vagy a Kárpát-medencére.

Tehát távolabb a Pesti agglomerációtól?

Itthon sajnos eléggé le van amortizálva a vidék nagyobbik része, és az infrastriktúra is fejltlen.



2020. aug. 30. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

20-as! Melyik megyében?

Veresegyház és mondjuk Csenger földrajzi helyzetéből adodó lehetőségek igencsak eltérnek....

2020. aug. 30. 15:44
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

Salgótarjáni vagyok, de semmi pénzért nem mennék Pestre élni.

Nem szeretem a sok embert, állandóan dugók, az emberek meg atnéznek egymáson.

Bőven elég Pestből az a havi egy két alkalom, mikor fel kell mennem.

2020. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Kistelepülésen élek, negyvenes vagyok. Érdekes,hogy pont fiatalabbként szerettem itt lakni,most azt mondom,hogy Budapest inkább. A vidék halott,hiába harsogják a magyar falu programot,semmi nincs. Se munkalehetőség,se vásárlási lehetőség,se egészségügy,se hivatalos ügyintézés. Autó nélkül véged,de többtagú családban,gyerekkel,még egy autó is kevés.
2020. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
21-es,Veresegyházon sincs semmi. Ha dugó van órákat vársz mire Budapestre érsz.
2020. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon el vannak tajolva azok akik azt hozzák fel indoknak hogy "mert a falun nincs semmi, nem lehet menni sehova Pesten meg minden van". Mikor Pesten tanultam húsz percbe telt hogy a busz megtegyen pár megallot és eljussak a-bol b-be. Itt vidéken ahol lakom 20 perc alatt eljutok a faluból a szomszéd városba ahol szintén van minden. Mi a különbség akkor? Azon kívül hogy itt nincs annyi hajléktalan, nem lehet vágni a szmogot, nem kell magadhoz szorítani a táskát és nincs akkora zaj szennyezés mint a fővárosban. Tényleg krva szar nekem. Hát kinek mi....
2020. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
20-as vagyok, Bács-Kiskun megyében élek.
2020. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 Lachesys ***** válasza:
74%

Utolsó, azért fiatalként tényleg szharabb. Csaladoskent már mások a prioritasok, akkor el tudom képzelni, de én Pesten felnőtt fiatal lányként mit kezdenek magammal mondjuk Bőszénfán? Ott voltunk most barátommal az aug 20ai hosszú hétvégén. Kb 500 lelkes falu. Semmi, de szó szerint semmi nem történt mialatt ottvoltunk, pedig aug 20a volt, a falu fotere mellett van egy kemence, piac placc, simán lehetett volna egy kenyérsütés önkormányzatilag, polgármesterestől, kis falusi összejövetel, de semmi. Bolt miatt be kell menni Kaposvarra. Fiatalok? Egy darab nincs. Gyerek? Ot-hat, mind cigány. Amúgy nem volt baj velük, sőt, előre köszöntek! De ebből is látszik hogy az etnikai helyzet is sok helyen nem a legjobb falun, vidéken. Ha nincs munka, fiatalok lépnek, minden pusztul le, csak az öregek maradnak ott.

Fiatalként milyen délutáni programot tudsz csinálni? Nincs egy uszoda, kondi, mozi...

Érted..m

2020. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Sőt,az óvodában,iskolában csak kusebbség,már Ők is csökkenő létszámmal. Az nem megoldás,hogy dolgozni a városba járok,a gyerekem oda viszem óvodába,iskolába,+bármi egyéb programra. A boltvab délre! nincs pékáru. Program semmi. Itt alszunk, füvet nyírunk kb.
2020. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
#27 családosként sem igazán éri meg egy ilyen kis faluba költözni. Bölcsi-ovi-iskola nyilván nincs, max a szomszéd faluban, a gyereket hozni-vinni extrán nehéz, főleg ha a munkahelyed nem olyan rugalmas vagy épp tegyük fel, másik faluban van. Olyan, hogy esetleg alapítványi vagy kéttannyelvű ovi-suli, olyan nyilván nincs még a közelben sem, értelmes iskolán kívüli programok, sport, zeneiskola, akármi meg aztán főleg. Nem beszélve arról, hogy a gyerek mehet kollégiumba gimnazistaként, aminek azért én anyaként annyira nagyon nem örülnék. Szóval még családosként is öntökönlövés falura költözni, minimum egy nagyobb város/megyeszékhely, ha már, de még ilyen esetben is jobb választás Budapest.
2020. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 Lachesys ***** válasza:
91%

Igen, a fűnyírás az ment egész nap mintha muszáj lenne 🤣 valszeg nem volt más program


Igen, ilyen szempontból nem elonyos családoknak sem a falu. Van kivétel, pl ott van Kaposmérő, ami szintén egy falu, tíz perc Kaposvár, és ottvan a Kassai lovasíjász központ. Ha Kaposváron lenne munkám, szívesen laknek Mérőn családdal, de csak mert van ott egy kulturális és sportközpont, ahol közösséget építettek. Ilyen helyen gyanítom még jobb is lehet lakni, mint egy pesti elidegenedett városias környezetben, de sajnos ritkák már azok a falvak, ahol van Közösségi elet.

2020. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!