Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőknek miért sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek miért sikerül olyan könnyen rátalálnia az igazira?

Figyelt kérdés
Nekem sose sikerül egy férfit találni aki megbecsülne, de más nőknek, még ha akár félrelép is, körbenyalják a férfiak. Én meg csak nézhetem ahogyan a férfiak rajtam átnéznek, és más nőket becsülnek.
2020. szept. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert más nők nem dagonyáznak az önsajnálatban és nem nyavalyognak a gyakorin naponta hatszor.
2020. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak lenni néha fura álmaid? Melyekben más világokban jársz?


Nem lehet, hogy csak a szellemed él már itt és kómában vagy? Vagy már nem is élsz ezen a földön?

2020. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És te mit teszel ezért, azt leszámítva, hogy ülsz, és várod a sültgalambot?
2020. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!