Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik az ismerkedést állásinterjúként fogják fel, a párkapcsolatot munkakörnek?

Figyelt kérdés
Szerintem elég undorító a világnézetük, akik így gondolkodnak.
2020. szept. 3. 10:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%

#8

Lásd az előtted írt (7.) válaszom.

A haver helyében én amúgy is azt mondanám, hogy "nyugalmazott xy-ként jelenleg zx-t dolgozok" és úgy már megint csak beszédes. :)


#10

Helyben vagyunk, ilyen emberekkel általában nem is nagyon szoktunk jól kijönni, nekem érthetetlen hogy hogyan és miért állhat valaki így az életéhez... szóval ja, nekem ez is elég beszédes, a "muszáj-munka"..

2020. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
33%

11.


Nem mindenki születik valami extra tehetséggel ami az elhivatottságot igénylő munkákhoz szükséges. Így maradna a gürizés, vagy ez. Hát inkább ez, mint a gürizés.


Mondjuk a legtöbb nem tehetséges ember nem tudom róla, hogy az, így egész boldogok így. A baj akkor van, amikor tudod, hogy nem érsz semmit. Én tudom magamról, ezért leszel örökké depressziós. Valahol irigylem az ostobákat akik ezt nem tudják magukról. Áldott, boldog tudatlanság.

2020. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

" ők kérdezik meg, hogy mit és hol dolgozom, belőve ezzel az iskolai végzettségemet,"


Hát bocsi, de ezek alapdolgok oda-vissza. És elvárok egy bizonyos végzettséget.

2020. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én se születtem semmi extra tehetséggel, egyszerűen voltak és vannak érdeklődési köreim.

2020. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

14.


Nekem is, de egyikért sem adnak pénzt. Sem a numizmatika, sem a itthon írt fércnovelláim, sem pedig második világháború ismerete nem ér pénzt, a többi dolog pedig alapvetően nem érdekel. Illetve persze vannak, de azok még ennyit sem érnek mások szemében, ezért nem is éri meg mondani.

2020. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%

#15

Történetesen pont ismerek több olyan embert is, akiknek a numizmatika, vagy a történelem bizonyos szakaszai a munkájuk alapja. :)

Sőt, még párjuk is van. ;)

2020. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

16.


Nem nagyon tudok olyan munkát amiknek ezek alapjai lehetnek, kivéve aki érmék adásvételével foglalkozik (de ez a piac már rég telített). A történelem bizonyos szakaszainak foglalkozásából jól el lehet lavírozni - Amerikában - de itthon nem annyira. Sajnos. Alapvetően nagyon sok dolog van amivel a fejlettebb országokban el lehetne lenni, de itt a leszakadó gazdaságban már nem.

2020. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

#17

Viccelsz? Múzeumokban pl. hemzsegnek az ilyen dolgozók. :))

De látom, kifogás mindenre van. Épp ezért nem szoktam jól kijönni az ilyen emberekkel...

2020. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted 8as.ez csak egy ártatlan kérdés. Akkor ezek szerint, amíg el nem vesz feleségül, addig nem is tudhatom h mivel foglalkozik. Nyilván, akivel ismerkedem, annak érdekel az élete, ismerkedési köre.

De már abból is sokat le lehet szűrni h vki h reagál egy ilyen egyszerű kérdésre. Ha személyesen is ugyanígy nekem rontanal, mint a másik valaszolonak, akkor az egy komolyan jelzés számomra h menekuljek, mert kattant vagy.

2020. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

19.-nek.


Nem vagyok kattant, csak totál nem érdekel, hogy a nő, aki tetszik, mit dolgozik. És nem értem, hogy A PÉNZEN KÍVÜL, mi másért kérdezné, hogy én mit és hol dolgozom?

Vagy mit érsz el ezzel az infóval: Egy állami cégnél, 20. csicska.

2020. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!