Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik az ismerkedést állásinterjúként fogják fel, a párkapcsolatot munkakörnek?

Figyelt kérdés
Szerintem elég undorító a világnézetük, akik így gondolkodnak.
2020. szept. 3. 10:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk engem ez is zavarna. Mármint h nem érdeklődik az életem azon részéről, amiben a nagy részét töltöm. Hiszen mindannyiunknak meghatározás az életet a munka, a kollégák, a szakmai kor. De lehet ezzel egyedül vagyok. Ami pedig a pénz kérdést illeti, ez szinte sértő a 21. Században. Senki pénzre nincs szeksegem, eltudom tartani magam, én is megtudom hívni a páromat vacsorázni és azonnal faképnél hagynám az illetőt, aki azzal gyanúsítanak h a pénz miatt kérdezem h mivel foglalkozik. Ezzel viszont nem vagyok egyedül. Soha nem is találkoztam még olyan emberrel, akit emiatt érdekelt volna h mit dolgozik a pasi.
2020. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal-sokkal egyszerűbb lenne ez a kérdés, ha nem lenne utána automatikusan ítélet is. Tehát, ha valaki nem olyan "fényes" helyen dolgozik, akkor sokan rögtön lenézik és ráaggatnak valami negatív jelzőt. Hazugságokban nőttünk fel, és hazugságokban nő fel a következő generáció is. El kellene nekik mondani már korán, hogy a rosszabb vagy alacsonyabb jövedelmű munkakörben dolgozókat lenézik, megvetik a többiek. Minden értelemben. Még akkor is, ha maga az adott egyén amúgy nem felel meg a sztereotípiáknak.
2020. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

Messze nem a pénz miatt érdekel senkit, hogy mit dolgozol, ez full ártatlan kérdés. Mégis miért ne érdekelhetne, mivel töltöd a napod nagyobbik részét? Az meg egyáltalán nem mellékes, hogy mondjuk irodai dolgozó valaki hétfőtől péntekig 9-18 tartó munkaidővel, vagy kamionsofőr akit kéthetente egyszer láthatok, netalán urániumbányász és aggódhatok az egészségéért. Azt meg egyébként is honnan tudjam egy vízvezetékszerelőről, hogy mégis mennyit keres? Ugyanakkora eséllyel lehet az éhhalál szélén havi 100-ból meg lehet luxus élete havi milliókból vállalkozóként. Szóval nem, sosem ezért kérdezem, hogy mit dolgozik valaki, egyszerűen csak érdekel. Ha meg muszáj-munkája van, akkor hozzáteheti azt is, hogy de egyébként a csillagászat a hobbija és akkor utána arról fogunk beszélgetni. Nem értem miért ilyen felháborító ez.


Amúgy kérdező, nekem nem teljesen tiszta, hogy mit értesz az alatt, hogy "állásinterjúnak" fogja fel valaki a párkeresést. Az, hogy rákérdez bizonyos alap információkra, mint munka, hobbi, ilyesmi, az már annak számít? Mert amúgy elég fura, ha az ember nem ismer ilyen alap tényeket a párjáról, az ismerkedés legelején ezek pont, hogy segítenek megtalálni a közös pontokat, és elindulni valamerre a mélyebb ismeretek felé (pl ha diplomás munkája van, rákérdezni hol járt egyetemre és együtt siránkozni, hogy milyen vacak is volt, vagy valami).

2020. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Valahol igazuk van. Én sem választok úgy, mintha munkaerőt választanék, de alapvetően racionális szempontok és praktikus kérdések vannak túlsúlyban, mikor meghozom a döntést.


Aki az ember párja és akivel együtt él, az olyan nagy szeletet foglal el az életében idővel, hogy tönkre is teheti azt. Nagyon nem mjbdeg, hogy az illető milyen emberileg és milyen tervei vannak, hol él, hova jutott, hova szeretne jutni, mit tesz minden nap azért, hogy eljusson oda...


És igen, vannak szempontok, amik ha nem teljesülnek, akkor sem megyek bele, ha éreznék valamit, mert az eszem tudja, hogy csak kínlódnánk. Így például:

Ne akarjon gyereket

Ne lakjon tőlem túl messze

Ne menjen rá a fél élete a munkára

Ne essen haza minden nap hullafáradtan

Ne dohányozzon

Élvezzen neki annyira prioritást a kapcsolat, mint nekem

Gondolkodjon ugyanúgy a hűségről, mint én

Legyen szexuálisan ugyanakkora igénye, mint nekem

Legyen hasonló az intellektusa, mint nekem

Szeressen sportolni, tanulni, fejlődni, különben sosem fog megérteni engem

És így tovább...

2020. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%
24 vagyok, az lemaradt, hogy egy kapcsolat bizonyos szempontból igenis munkakör. Kötelezettségekkel jár, felelősséggel, nem finghatsz csak úgy egyet és mehetsz, ahova akarsz, csinálhatsz, amit akarsz, tekintet nélkül a társadre és az érzéseire. És igen, a kapcsolat munkával jár, gyakran tudatosan is bele kell tenni energiát, nem csak úgy hagyni, hogy legyen.
2020. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
4%

25#

Papíron esetleg!

Az élet nem így működik.Nem fogom neked végigvenni a listádat,de ez egy naiva elgondolása.

Mondjuk 1et csak,hogy mégse érvek nélkül magyarázzak.

"Legyen szexuálisan ugyanakkora igénye,mint nekem."


Ez nagyszerű,csak éppen a biológiai faktorokat,a hormonháztartás változásait,(így az igények is eltérnek férfi és nő között) nem veszed figyelembe.

Tudod, ma jó veled heti 2szer,holnap meg elég lesz a heti egy,aztán a havi kettő.De lehet,hogy a másiknak nem.

Aztán mikor 40 leszel,akkor meg naponta akarnád,ő meg nem.

"Ne menjen fél élete a munkára"

Hát ja.Figyelembevéve,hogy a nappal,amikor aktív az ember ,nagyjából 15óra,és abból minimum 8at,de többet is amunkahelyén tölt,szval a nyugdíjat leszámítva,és a gyerekkort valóban nem jön ki a fél élet,de aktívként lesz az több is!

2020. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
65%
26: Nem kell, hogy kioktass, 2 hosszú komoly kapcsolat után pontosan tudom, mit kell keresnem ahhoz, hogy működjön és mit kell tenni ahhoz mindkét félnek, hogy jó is maradjon egy kapcsolat...
2020. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

27#Terelgess csak nyugodtan.Sületlenség ,amit irtál.Rámutattam.Aztán totál nem érdekel,hogy a te listád,meg az utólagos mellébeszélésed hogy hozod össze konkrétumokkal.Volt egy véleményem,neked is.

Ennyi.

2020. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok kattant, csak totál nem érdekel, hogy a nő, aki tetszik, mit dolgozik. És nem értem, hogy A PÉNZEN KÍVÜL, mi másért kérdezné, hogy én mit és hol dolgozom?"


Na, ezért kérdezem. Ha ez a véleményed a témáról, akkor egészen biztos, hogy semmi közünk nincs egymáshoz és az ismerkedést itt le is zárom.

2020. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontozták le a 3-as válaszolót, amikor tényleg tökre a kapitalizmus hozománya az emberek árúvá züllesztése. Amúgy szerintetek is a kapitalizmus egy bűn? Nem csak az árúvá válás miatt, hanem az elidegenedés miatt is, hogy közömbösek vagyunk egymással, amikor mi teljesen társas, közösségi lények vagyunk, tehát nem kompatibilis a természetünkkel. Bűn az, hogy szét van választva a magánélet a munkától. Bűn az anyagiasság. Azért is bűn, mert nagyon messze áll a valódi kereszténységtől, Krisztusi, de még a Buddha tanításától is. A kapitalizmusnak nevezett undormány hozta létre azt amiről a kérdésem szól. Ja és még valami. Mielőtt elkezdene valaki kommunistázni, nem vagyok bolsevik az államszocializmus tőlem nagyon messze áll, az is egy elfajzott kapitalizmus volt. Néha amikor felmegyek ide, és látom a kérdéseket, válaszokat, akkor mindig eszembe jut az, hogyha nem lenne ez a mély elidegenedés, akkor sokkal normálisabb és kedvesebb válaszok lennének itt.
2020. szept. 3. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!