Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek csalódottságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek csalódottságot, mert ma nem futunk össze véletlenül, nem láthatom?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a volt oktatómba. Évek óta kerülöm, mert fáj látni is. Nem lehetünk együtt, így inkább jobb tőle távol lenni.

Ma van órám abban az intézményben, ahol ő is oktat. De más tart órát abból a tárgyból, nem lesz bent. És olyan csalódott lettem. Tudom, hogy ellentétesek az érzések, legyek tőle távol, de jó lenne találkozni, és nem értem miért.

Ha látnám fájna, nem látom fáj


2020. szept. 12. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerelmes vagy.

Keress egy elérhető férfit.

2020. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt a részt próbáltam. De nem nagyon találtam vonzónak másokat, egyszerűen, hiába 10/10es volt mind, nem mozgattak meg, nem tudtam rájuk koncentrálni, ott volt valaki más. Na most egy konkrét embert nehéz űberelni, ha az a másik kell, ha ő az etalon. ☹️

Munkába és tanulása menekültem, ami arra jó, hogy nem érzek, fejlődök minden másban.

2020. szept. 12. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:

2-3 év alatt elmúlik általában. Nálad nem tudom, hogy mennyi idő telt el.

És próbáld meg nem összehasonlítani a jelentkezőket az oktatóddal, mert minden ember különböző és önmagukért kell őket szeretni.

Ráadásul, ha jól értem, nem is igazán ismered az embert. Gondolom nem nagyon beszélgettetek kettesben, főleg nem privát témákról. Ez esetben el kell áruljam, hogy amit róla gondolsz és fantáziálsz, az csak a te fejedben létezik. A valóság akár annak a szöges ellentéte is lehet.

2020. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos mi tényleg közel kerültünk egymáshoz. Nem csak csendben epekedtem iránta.

Éjszakába nyúló privát chat, kettesben ebéd, róla és rólam témák.


Nem szándékosan hasonlítom hozzá a többi férfit. Hiszen olyan nincs, hogy valaki ne lenne nála jobb rosszabb. Egyszerűen hagyott egy kitölthetetlennek tűnő űrt a "kapcsolatunk"

2020. szept. 12. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor szomorú. Gondolom családos.

Nem lett volna szabad hülyítenie. Ha másért nem, ezért haragudhatsz rá.

Tényleg csak az idő lehet a megoldás, vagy egy másik férfi.

Én is kezdek beleszeretni a kolléganőmbe, akit ráadásul elkerülni sem tudok, mert a beosztottam. Már szinte jobban érzem magam, amikor szabadságon van, mert a munkára is kevésbé tudok koncentrálni, amikor itt van. Én úgy érzem, nyitott lennék másra, de nincs más. 😅 Sebaj, ez is majd elmúlik egyszer.

2020. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem kavarsz vele?
2020. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem családos, nem volt akkoriban senkije. Nem érzem szórakozásnak részéről
2020. szept. 12. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi bajod van mégis???
2020. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

? Hogy nem vagyunk kapcsolatban, semmilyen relációban.

Hogy lezárult, és nincs lehetőség visszafordítani. Lehet ő már nő téren is tovább lépett. Ennyi a bajom.

2020. szept. 12. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
És akkoriban miért nem alakultak úgy a dolgok?
2020. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!