Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek titkol valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek titkol valamit, vagy nem őszinte? Esetleg valami más oka van annak, hogy nem visz haza?

Figyelt kérdés
A neten megismertem fél éve egy srácot. Minden nap beszélünk, nagyon kedveljük egymás társaságát. Ez viszont csak egy szexkapcsolat. Ezzel nincs is baj, mindenkinek megfelelő így. Messze lakunk egymástól, de így is gyakran találkozunk. Ő látogatott már meg otthon és aludt nálam. Amikor arra kerül sor, hogy én menjek hozzá, akkor ő mindig hotel szobát foglal egy hozzá közeli városban. Akár több napra is. Vajon titkol valamit? Miért nem mehetek hozzá? Már eszembe jutott az is, hogy esetleg nős. De nyugodtan megmondhatná, hiszen ez nem egy párkapcsolat közöttünk. Mi lehet ennek az oka? Persze rákérdeztem már nála. Mindig volt ésszerű magyarázat.

2020. szept. 16. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nős, vagy az anyáéknál lakik.
2020. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valakije. Komoly.
2020. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nős
2020. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem a szüleivel él, akkor igen nős vagy van barátnője.
2020. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg nem lehet ezt így megmondani. Honnan tudjátok, hogy nős? Nem lehet ezt megmondani. Titkol valamit, csak kérdés, hogy mit. Lehet, hogy nős. Lehet, hogy nem nős. Lehet, hogy anyjánál él. Lehet, hogy nem. lehet, hogy szegény és az zavarja. lehet, hogy nem.
2020. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Gondoljatok már bele, hány nős pasi tud napokra eltűnni otthonról?

Ha nős lenne, akkor hívogatná az asszony, mikor a szállodában van.

El tudom képzelni, hogy nagyon szerény lakásban él a szüleivel. Vagy az anyja nagyon kínosan viselkedik.

DE miért nem kérdezed meg tőle?

2020. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Első alkalommal nem igazán gondoltam, hogy gond. Volt hogy rákérdeztem. Azt mondta, hogy így könnyebb, hogy nem egy kisvárosban vagyunk, mert szeretné megmutatni a kedvenc helyeit, több lehetőség van szórakozni, ha arra lenne kedvünk.
2020. szept. 16. 23:21
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor biztos nektek van igazatok. Egy vadidegenről megmondjátok, hogy nős, akit sose láttatok, a nevét se tudjátok. Milyen szuperemberek vannak itt.
2020. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Masokkal berel kozosen, vagy betegesen rendetlen.
2020. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is betegesen viselkedik anyam. Kozelebe nem engedem a pasikat.


A lakasom meg gusztustalan rendetlen meg van elettarsam. Oda se engedem.

2020. szept. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!